1,55% – wysokość marży i prowizji w promocyjnej ofercie kredytu hipotecznego „Kredyt na 5-tkę” eurobanku

Bankowość

5 października 2015 roku eurobank wprowadził do swojej oferty nową promocję kredytu hipotecznego pod hasłem "Kredyt na 5-tkę" z konkurencyjną na tle rynku marżą i prowizją, które zostały obniżone do poziomu 1,55%. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania albo domu lub zrefinansowaniem swojego obecnego kredytu hipotecznego mogą skorzystać z kredytowania do 90% wartości nieruchomości. Wnioski o udzielenie kredytu w promocji można składać tylko do 6 listopada.

„Kredyt na 5-tkę” eurobanku to promocja kredytu hipotecznego z atrakcyjną marżą i prowizją na poziomie 1,55% dla kredytów pokrywających do 90% wartości nieruchomości (LTV maksymalnie do 90%), w których cel mieszkaniowy lub refinansowanie stanowi co najmniej 80% kwoty kredytu. W ramach oferty hipotecznej eurobank oferuje wyższą kwotę kredytu przy połączeniu dochodów z dochodami innej osoby oraz możliwość wyboru okresu kredytowania – do 30 lat włącznie. Klient może również otrzymać do dyspozycji dodatkowe środki na remont lub wykończenie w promocyjnej cenie kredytu mieszkaniowego.

Osoby, które zdecydują się na promocję „Kredyt na 5-tkę” mogą także skorzystać z oferowanej standardowo przez eurobank możliwości połączenia kredytu mieszkaniowego z kredytem na dowolny cel i kredytem konsolidacyjnym (przy połączeniu z promocją „Kredyt na 5-tkę” do 20% kwoty kredytu łącznie), aby w ten sposób móc zrealizować dodatkowe potrzeby, jak np. spłatę innych, droższych kredytów. W przypadku łączenia różnych celów kredytowania w jednym kredycie hipotecznym eurobank oferuje marżę i prowizję ważoną. Raz na 12 miesięcy klient będzie mógł również skorzystać z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia płatności 1 raty kapitałowej, a wcześniejsza spłata kredytu bez prowizji będzie mu przysługiwać już po 36-ciu ratach.

Aby uzyskać konkurencyjne na rynku warunki kredytu hipotecznego w promocji „Kredyt na 5-tkę”, należy zdecydować się na dodatkowe produkty oferowane przez eurobank:

  • konto osobiste w pakiecie Prestige lub Active, na które przelewane będzie wynagrodzenia lub min. 70% dochodu z innego źródła (przy kredytach hipotecznych na kwotę min. 30 000 zł konto prowadzone jest za darmo)
  • kartę kredytową na okres 5 pierwszych lat okresu kredytowania (szeroki wybór – w tym Visa Gold Home dedykowana posiadaczom kredytu hipotecznego z atrakcyjnymi bonusami na zakupy w marketach budowlanych; możliwe jest przeniesienie zadłużenia z karty lub kart kredytowych innego banku), którą dokonywana będzie minimum 1 transakcja bezgotówkowa miesięcznie
  • ubezpieczenie na życie na okres 10 pierwszych lat okresu kredytowania (do wyboru opcja ze składką miesięczną, roczną lub 5-letnią z możliwością kredytowania składki ubezpieczenia)
  • program „Rodzina i Przyjaciele”, gwarantujący 5% zwrotu za wydatki kartą na rozrywkę, sport i rekreację uczestnikom Programu.

Wnioski o kredyt hipoteczny w promocji „Kredyt na 5-tkę” można składać do 6 listopada 2015 r. we wszystkich placówkach eurobanku oraz u partnerów sprzedaży. Umowę o kredyt hipoteczny w ramach promocji należy zawrzeć do 15 grudnia 2015 r.

Magdalena Suchanek
Departament PR i Komunikacji
Euro Bank SA

Udostępnij artykuł: