10 czerwca 2021 r. finał loterii Autolokata Banku Spółdzielczego w Limanowej, transmisja online

Bankowość spółdzielcza

BS w Limanowej odlicza godziny do finału Autolokaty. Już 10 czerwca poznamy szczęśliwców loterii promocyjnej. Przypomnijmy, że nagrodą główną jest samochód osobowy Peugeot 208.

Loteria Autolokata
Źródło: BS w Limanowej

BS w Limanowej odlicza godziny do finału Autolokaty. Już 10 czerwca poznamy szczęśliwców loterii promocyjnej. Przypomnijmy, że nagrodą główną jest samochód osobowy Peugeot 208.

‒ Oszczędzanie może być nie tylko przyjemne, ale przynosić wiele korzyści. Co roku przekonują się o tym laureaci naszej loterii. Autolokata cieszy się dużą popularnością i przeprowadzana jest z myślą o Klientach, w podziękowaniu za zaufanie i lojalność, jaką obdarzają nasz Bank.

W ciągu 13 lat, od kiedy trwa loteria, rozdaliśmy 19 samochodów, a przeszło 800 laureatów otrzymało nagrody o łącznej wartości powyżej 1 mln złotych. Zachęcam do udziału w kolejnej XIX edycji naszej loterii ‒ mówi Waldemar Żurek, wiceprezes Zarządu Baku Spółdzielczego w Limanowej.
 

Losowanie bez udziału publiczności

W losowaniu biorą udział lokaty założone w terminie od 15.05.2020 r. do 31.07.2020 r. i utrzymane do 31.05.2021 roku. Wśród Klientów Banku, oprócz Peugeota 208, rozlosowanych zostanie wiele wyjątkowych nagród m.in.i-robot, hulajnoga elektryczna, ekspresy do kawy, smartwatche, walizki, wiertarki, bony podarunkowe czy parownice do ubrań.

Szczegóły:  https://www.bs.limanowa.pl/autolokata-xviii-edycja

UWAGA! Mając na uwadze bezpieczeństwo, w związku z panującym stanem epidemii, decyzją Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, została dokonana zmiana Regulaminu loterii w zakresie sposobu losowania, które odbędzie się bez udziału publiczności i będzie transmitowane online na stronie internetowej Banku pod adresem www.bs.limanowa.pl 
 

Bank zaprasza 10 czerwca 2021 r. o godz. 11.00 do oglądania relacji online z przebiegu losowania na www.bs.limanowa.pl

Edycja nowej, XIX loterii już trwa

Bank Spółdzielczy w Limanowej zainaugurował kolejną edycję loterii promocyjnej Autolokata, w której nagrodą główną jest samochód osobowy Citroen C3. 

Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie w okresie promocyjnym tj. 10.04.2021 r. do 30.06.2021 r. lokaty o nazwie Autolokata i utrzymanie jej do 31.05.2022 roku. Losowanie nagród zaplanowano na 10 czerwca 2022 roku.

Szczegóły Loterii: https://www.bs.limanowa.pl/autolokata-xix-edycja

Źródło: BS w Limanowej

Udostępnij artykuł: