15-lecie Forum Technologii Bankowych: Slalom gigant w Szczyrku

BANK 2019/04

Zdjęcia: Klub Bankowca

W dniach 1-3 marca br. odbyły się XVII Zawody Narciarskie o Puchar Związku Banków Polskich. Podobnie jak w roku ubiegłym rozegrano je na stoku Skrzyczne w Szczyrku.

Pierwsze dwa dni były przeznaczone na zakwaterowanie i treningi. Trzeciego dnia odbyły się główne zawody w slalomie gigancie w sześciu kategoriach: dzieci, kobiety bankowcy, kobiety przyjaciele, mężczyźni bankowcy, mężczyźni przyjaciele oraz najmłodszy zawodnik. W zawodach wzięło udział blisko 40 osób. Premiowano trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii. Najmłodszą zawodniczką była 4-letnia Julia Gierczak, która pokonała całą trasę. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych wszyscy spisali się na medal i ukończyli zawody.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: