3,7 proc. na Lokacie Extra pod choinkę od Meritum Banku

Bankowość

Czteromiesięczna Lokata Extra, która zapewnia zysk na poziomie 3,7 proc. w skali roku to prezent pod choinkę od Meritum Banku dla osób, które zdecydują się ulokować nowe środki lub oszczędności pochodzące z lokat kończących się w grudniu.  Lokatę można założyć tylko do 23 grudnia br.

Lokata Extra pod choinkę jest przeznaczona dla osób, które zdecydują się zdeponować w Meritum Banku nowe środki, czyli nadwyżki nad wysokością salda rachunków ROR i rachunków oszczędnościowych oraz pozostałych lokat terminowych, które klient posiadał w Meritum 30 listopada  br., a także dla środków pochodzących z lokat terminowych, które skończą się w okresie od 1 do 31 grudnia 2014 r.

Lokatę można założyć przez Internet lub za pośrednictwem aplikacji na smartfony. Osoby preferujące rozwiązania on-line mogą wypełnić wniosek na stronie www.meritumbank.pl lub złożyć odpowiednią dyspozycję po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej. Świąteczny depozyt można też założyć w aplikacji Meritum Bank Mobilny. By skorzystać tej oferty nie jest potrzebna wizyta w oddziale czy podpisywanie dokumentów dostarczonych przez kuriera.

Nowa propozycja Banku jest przeznaczona dla osób, które do tej pory nie korzystały z usług Banku (bez konieczności spełniania dodatkowych wymogów, takich jak założenie konta osobistego), a także dla obecnych klientów, którzy zdecydują się zwiększyć ilość pieniędzy trzymanych w Meritum lub ponownie ulokować środki z depozytów kończących się w grudniu.

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty. Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł.

Klienci, którzy chcą ulokować w Meritum Banku nowe środki oraz oszczędności pochodzące z lokat terminowych, które kończą się w grudniu br., mogą także skorzystać z oferty trzymiesięcznej i półrocznej Lokaty Extra o oprocentowaniu odpowiednio 3,5 proc. oraz 3,4 proc. w skali roku.

Źródło: Meritum Bank

Udostępnij artykuł: