4% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium

Bankowość

4% w skali roku przez trzy miesiące oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 100 000 zł wpłaconych do 11 maja.

Korzyści chodzą parami. Dzięki Kontu Oszczędnościowemu w Banku Millennium można teraz połączyć pewny zysk z wygodą swobodnego korzystania ze zgromadzonych środków.

Atrakcyjne, promocyjne oprocentowanie to teraz 4% w skali roku niezależnie od tego czy konto jest zasilane jednorazowo czy regularnie. Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne, a dopłaty i wypłaty nie powodują utraty odsetek. Promocja przeznaczona jest dla nowych i obecnych klientów Banku Millennium, trwa do 11 maja 2013 roku.

Jak zachęcamy do oszczędzania? Obecnie proponujemy konto oszczędnościowe z możliwością bezpłatnych wpłat i wypłat w każdym momencie, i z atrakcyjnym oprocentowaniem jak na lokacie. Tylko systematyczne oszczędzanie nawet niedużych kwot pozwala z czasem zebrać środki na ekstra wydatki czy wymarzone wakacje – tłumaczy Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych.

Konto Oszczędnościowe Banku Millennium – najważniejsze korzyści:

  • oprocentowane 4% w skali roku dla nowych środków, przez 3 miesiące
  • bez opłat za otwarcie i prowadzenie konta
  • z możliwością dopłat w każdej chwili
  • z możliwością wypłat bez utraty odsetek
  • comiesięczna kapitalizacja odsetek

Źródło: Bank Millennium

Udostępnij artykuł: