4% z kontem Prestige w eurobanku

Bankowość

W ramach promocji obowiązującej od 1 lutego do 31 grudnia 2015 roku, oprocentowanie konta Prestige w eurobanku wynosi 4% w skali roku dla salda do 3000 zł. Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, przelewających swój dochód na konto Prestige.

Posiadacze konta Prestige, poza atrakcyjnym oprocentowaniem 4%, będą mogli skorzystać również z dodatkowych benefitów, takich jak bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie (przy wypłacie kartą MasterCard), a także z bezpłatnego pakietu assistance z usługą concierge czy money back w ramach programu Rodzina i Przyjaciele.

Dzielenie się z bliskimi

Program Rodzina i Przyjaciele umożliwia dzielenie się korzystnymi warunkami własnego konta nawet z czterema bliskimi osobami. Klienci przystępujący do programu z polecenia  mogą nie tylko otworzyć własne konto ze wszystkimi przywilejami posiadacza konta Prestige, ale także  skorzystać ze zwolnienia z opłaty za jego prowadzenie. Kluczowym benefitem programu jest 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą debetową do konta za wydatki na rekreację, sport i rozrywkę – nawet do 720 zł rocznie.

Benefity za zero

  • 0 zł za prowadzenie konta (dla osób zakładających konto z polecenia w ramach programu Rodzina i Przyjaciele lub spełniających warunki zwolnienia z opłaty),  
  • 0zł za kartę debetową (wystarczy, że na rachunku zostaną zaksięgowane płatności kartą/kartami do konta na łączną kwotę min. 200 zł miesięcznie, a zwracana jest opłata miesięczna za jej posiadanie),
  • 0zł za wypłaty z  bankomatów kartą MasterCard Debit w każdej walucie i również za granicą,
  • 0zł za przelewy Elixir do innego banku i zlecenia przez Internet,
  • 0zł za pakiety ubezpieczeń assistance: pomocy medycznej, domowej i komputerowej,
  • 0zł za usługę concierge.

Kampania reklamowa z Piotrem Adamczykiem

Nową promocję banku wspiera także, rozpoczynająca się 2 lutego kampania reklamowa, obejmująca ogólnopolskie stacje telewizyjne, działania w Internecie oraz w placówkach eurobanku (witryny, plakaty, ulotki). Spot telewizyjny będzie prezentować widzom najważniejsze korzyści związane z posiadaniem konta Prestige, którymi można podzielić się z czterema bliskimi osobami.

Link do spotu:
https://www.youtube.com/watch?v=qQZF-Njz1og&feature=youtu.be

Źródło: eurobank

Udostępnij artykuł: