66 oddziałów Banku BNP Paribas w powiatach ze strefami żółtymi i czerwonymi

Finanse osobiste

Na terenach powiatów, w których przywrócono większe obostrzenia znajduje się 66 oddziałów Banku BNP Paribas, w tym: 14 w strefie czerwonej oraz 52 w strefie żółtej, dowiedzieliśmy się w biurze prasowym BNP Paribas Bank Polska S.A.

BNP Paribas - Logo
Logo BNP Paribas (źródło: BNP Paribas)

Na terenach powiatów, w których przywrócono większe obostrzenia znajduje się 66 oddziałów Banku BNP Paribas, w tym: 14 w strefie czerwonej oraz 52 w strefie żółtej, dowiedzieliśmy się w biurze prasowym BNP Paribas Bank Polska S.A.

Karolina Kozakiewicz: Wprowadzone w marcu tego roku w oddziałach ograniczenia nadal obowiązują i nie zostały złagodzone wraz z kolejnymi zwolnieniami z obostrzeń @BNPParibas_PL

- W Banku BNP Paribas od początku wybuchu epidemii było jasne, że po pierwsze należy zadbać o bezpieczeństwo pracowników i klientów, zapewnić ciągłość operacji oraz włączyć się aktywnie w walkę z epidemią.

To wszystko udało się wprowadzić w ekspresowym tempie - poinformowała nas Karolina Kozakiewicz z biura prasowego BNP Paribas Bank Polska S.A.

Jak zapewnia wprowadzone w marcu tego roku w oddziałach ograniczenia nadal obowiązują i nie zostały złagodzone wraz z kolejnymi zwolnieniami z obostrzeń.

Po ponownym wprowadzeniu dodatkowych restrykcji na wybranych terenach w Polsce, Bank ponownie wzmocnił komunikację do pracowników oddziałów przypominając o zachowaniu wszelkich środków ochrony osobistej podczas obsługi klientów, którzy mają do dyspozycji:

‒ stanowiska obsługi klienta wyposażone w szyby plexi (plexi nie zwalnia doradcę z obowiązku noszenia maseczki podczas obsługi klienta)‒ maseczki ‒ obowiązkowe dla pracowników sieci w obsłudze klientów w placówkach

‒ rękawiczki

‒ płyny antybakteryjne do rąk ‒ jak najczęstsza dezynfekcja rąk przez doradców

‒ płyny dezynfekujące do powierzchni

Dodatkowo, jak informuje Karolina Kozakiewicz, Bank BNP Paribas przypomniał pracownikom o obowiązującym modelu i zasadach obsługi klientów w placówkach:

‒ W oddziale może odbywać się tylko bieżąca obsługa klientów ‒ jeden doradca obsługuje jednego klienta przy stanowisku

‒ Klient obsługiwany na stanowisku kasowym zachowuje bezpieczną odległość ok. 1,5m

‒ W każdym oddziale wyznaczony jest pracownik pełniący funkcję zarządzającego kolejką.

 

Źródło: aleBank.pl
Udostępnij artykuł: