7,5% na lokacie w Kredyt Banku z gwarancją zysków

Bankowość

Kredyt Banku wprowadził do oferty lokatę eConstans na 6 miesięcy z oprocentowaniem na 6%, co odpowiada 7,5% na tradycyjnej lokacie. Depozyt jest objęty gwarancją utrzymania zysku, nawet w przypadku zmiany przepisów podatkowych.

Lokata eConstans to depozyt z dzienną kapitalizacją odsetek, który gwarantuje oprocentowanie niezależnie od zmian przepisów Ordynacji Podatkowej.

– Lokata eConstans to propozycja Kredyt Banku na zapowiedź zmian przepisów podatkowych, ogłoszonych na początku listopada w ramach ustawy budżetowej. Po 14 listopada lokaty eConstans otwierane w Kredyt Banku będą objęte gwarancją zysków. Co to oznacza dla klientów? W przypadku zmiany przepisów podatkowych Kredyt Bank zobowiązuje się podwyższyć oprocentowanie lokaty 6-miesięcznej do wysokości 7,5% oraz 6,2% w przypadku lokaty 3-miesięcznej, wszystko po to by nasi klienci utrzymali obecny poziom zysków – powiedział Dawid Lach, menadżer rynku depozytowego w Kredyt Banku.

Dotychczas Bank miał w ofercie lokatę eConstans, ale tylko na 3 miesiące.

Lokaty eConstans są dostępna zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów Banku. Lokaty te można założyć z Ekstrakonta przez Internet lub w placówce Kredyt Banku. Minimalna kwota pojedynczej lokaty eConstans wynosi 5.000 zł. Klient może otworzyć dowolną liczbę lokat eConstans.

Udostępnij artykuł: