85 zł zniżki na bilet LOT-u z polisą Liberty

Finanse i gospodarka

Firma ubezpieczeniowa Liberty Direct, wraz z wprowadzeniem do oferty polis turystycznych, rozpoczyna wspólną akcję promocyjną z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Pierwsze 500 osób, które do 31 marca br. kupi ubezpieczenie podróżne Obieżyświat, otrzyma 85 zł zniżki na zakup biletu lotniczego.

0014

Firma ubezpieczeniowa Liberty Direct, wraz z wprowadzeniem do oferty polis turystycznych, rozpoczyna wspólną akcję promocyjną z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Pierwsze 500 osób, które do 31 marca br. kupi ubezpieczenie podróżne Obieżyświat, otrzyma 85 zł zniżki na zakup biletu lotniczego.

Akcja marketingowa Liberty Direct i PLL LOT jest pierwszą wspólną inicjatywą naszych firm. Wpisuje się ona w strategię rozwoju Liberty poprzez programy partnerskie. Dzięki temu dotrzemy do szerokiej grupy Klientów polskiego przewoźnika, który obsługuje rocznie ok. 5 mln pasażerów" - komentuje Michał Kwieciński, dyrektor generalny Liberty Direct.

Ze zniżki można skorzystać kupując dowolną polisę Obieżyświat przez internet, telefon lub w ponad 400 multiagencjach współpracujących z Liberty Direct w całej Polsce. Każdy Klient biorący udział w akcji otrzyma jednorazowy kod promocyjny uprawniający do rabatu na zakup biletu LOT-u, na dowolnie wybrany kierunek z siatki połączeń polskich linii. Kod będzie można wykorzystać do 22 czerwca 2014r. Wysokość zniżki nawiązuje do 85 rocznicy działalności PLL LOT, którą przewoźnik obchodzi właśnie w tym roku.

"Akcję wspieramy działaniami marketingowymi, które obejmują kampanię w radiu oraz internecie - w serwisach turystycznych oraz dedykowane mailingi" - dodaje Katarzyna Grzywaczewska, dyrektor marketingu i kanału direct Liberty Direct.

Liberty Direct oferuje ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance, OC w życiu prywatnym oraz NNW. Ochroną można też objąć bagaż podróżny, sprzęt sportowy, a także rozszerzyć ją o dodatkowe ryzyka - amatorskie uprawianie sportów letnich lub zimowych, sporty wysokiego ryzyka, pracę zarobkową czy odwołanie uczestnictwa w imprezie turystycznej. Zniżkę na bilet otrzymają osoby, które zdecydują się na zakup jednego z 3 dostępnych wariantów  ubezpieczenia Obieżyświat - Podstawowego, Optymalnego lub Rozszerzonego, które są zróżnicowane pod względem zakresu świadczeń i sum ubezpieczenia.

W ramach Wariantu Podstawowego Liberty zapewnia pokrycie kosztów leczenia i Assistance do wysokości 60 tys. zł oraz ubezpieczenie NNW do kwoty 10 tys. zł. Wariant Optymalny obejmuje pokrycie kosztów leczenia i Assistance do 120 tys. zł oraz ubezpieczenie NNW do kwoty 20 tys. zł. W ramach ubezpieczenia firma oferuje również ochronę z tytułu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym na kwotę 100 tys. zł. Wariant Rozszerzony zapewnia natomiast pokrycie kosztów leczenia i Assistance do wysokości 200 tys. zł, ubezpieczenie NNW do kwoty 30 tys., ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym do kwoty 200 tys. zł, a także ubezpieczenie utraty bagażu i sprzętu sportowego do kwoty 4 tys. zł każdy.

Ze szczegółowymi informacjami na temat akcji oraz jej regulaminem można zapoznać się na stronie www.libertydirect.pl

Źródło: Liberty Direct

Udostępnij artykuł: