ABS Bank Spółdzielczy – Złotym Sponsorem Dni Andrychowa

Bankowość

W tradycję naszego banku wpisuje się sponsorowanie Festiwalu Plackorzy, dlatego i w tym roku na V edycji tego Święta nie mogło zabraknąć naszego udziału.

W tradycję naszego banku wpisuje się sponsorowanie Festiwalu Plackorzy, dlatego i w tym roku na V edycji tego Święta nie mogło zabraknąć naszego udziału.

W sobotę 4 lipca 2015 r. w Andrychowie działo się, oj działo się naprawdę dużo. Na placu Mickiewicza była wielka gigantyczna patelnia, mnóstwo placków, muzyka oraz występy zespołów tanecznych. Jak co roku odbył się konkurs o Złotą Czapkę Kucharską na najlepszy placek. Członkiem komisji konkursowej była Prezes Zarządu ABS Banku Spółdzielczego Pani Małgorzata Matusiak. Dużą atrakcją dnia była degustacja orientalnego gulaszu przygotowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich z Andrychowa. O godz. 16.00 na scenie wystąpił Zespół Ludowy "Mały Andrychów" a o godz. 19.00 zgromadzoną publiczność bawił Zespół PIECZARKI. Od godz. 21.30 mieszkańcy Andrychowa i okolic bawili się na dyskotece pod gwiazdami na terenie parkingu obok Basenu Kąpielowego. Natomiast w niedzielne upalne popołudnie, rozpoczęła się druga koncertowa część Dni Andrychowa. Na scenie zagrały zespoły: Roots Rockets, Proletaryat, Kobranocka, Jary OZ oraz Perfect. Publiczność szalała z zachwytu, emocji nie brakowało. Na koniec imprezy uczczono okrągłe jubileusze (Perfectowi stuknęło 35, a Kobranocce 30).

Cieszymy się z udziału w tak atrakcyjnym i spektakularnym wydarzeniu. Była to chyba największa z dotychczasowych imprez plenerowych zorganizowanych w Andrychowie.

Galeria dostępna tutaj

Źródło: www.absbank.pl

Udostępnij artykuł: