Adam Buczel nowym Doradcą Zarządu ZFDF

Kadry

Od dnia 1 maja 2015 r. funkcję Doradcy Zarządu Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) pełni Adam Buczel, Radca Prawny - Dyrektor Departamentu Prawnego Home Broker S.A. Zastąpi tym samym Aleksandrę Łukasiewicz, która obowiązki te wykonywała od lipca 2014 r.

Adam Buczel będzie kontynuował działania poprzedniczki. Zajmie się koordynacją współpracy 
z organami rządowymi i instytucjami związanymi z branżą finansów i bankowości. Ekspert posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu doradztwa finansowego. Z wykształcenia prawnik, ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją karierę rozpoczął w firmie redNet Property Group Sp. z o. o. Pracował dla takich spółek jak Noble Bank czy HB Finance. Od 2008 r. związany z Home Broker S.A., gdzie koordynuje prace departamentu prawnego i departamentu reklamacji. Sprawuje nadzór nad kluczowymi projektami spółki, a także wspiera sieć sprzedaży.

Związek Firm Doradztwa Finansowego powstał w 2008 r. i od tego czasu intensyfikuje działania zmierzające do budowania coraz wyższych standardów doradztwa finansowego w Polsce. Jednym 
z jego najważniejszych celów jest sukcesywne wdrażanie zasad dobrych praktyk w zakresie doradztwa. Za pośrednictwem firm członkowskich ZFDF sprzedawane jest aż 40% wartości kredytów hipotecznych.

Anna Byczkowska

Udostępnij artykuł: