Adam Pustelnik dołącza do Savills jako dyrektor ds. rozwoju biznesu

Kadry

Adam Pustelnik
Adam Pustelnik Fot. Savills

Adam Pustelnik, który dotychczas pełnił rolę dyrektora Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Miasta Łodzi, dołączył do działającej na rynku nieruchomości firmy doradczej Savills jako dyrektor ds. rozwoju biznesu.

#AdamPustelnik dołączył do działającej na rynku nieruchomości firmy doradczej #Savills jako dyrektor ds. rozwoju biznesu

Adam Pustelnik w trakcie swojej kariery doradzał przy wielu dużych projektach inwestycyjnych o znaczeniu strategicznym dla Łodzi, przyczyniając się istotnie do diametralnej zmiany wizerunku miasta w oczach inwestorów. Jako dyrektor Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Miasta Łodzi współpracował m.in. z Ghelamco Poland i HB Reavis przy projekcie Nowego Centrum Łodzi. W przeszłości pracował również w Ministerstwie Sportu i Turystki oraz Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Jest absolwentem prawa i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Łódzkim oraz Europejskiej Akademii Dyplomacji.

Ważny krok w rozwoju Savills w Polsce

„Ta zmiana to duże wzmocnienie naszych struktur i ważny krok w rozwoju Savills w Polsce. Za Adamem stoją kompetencje i silne relacje biznesowe. To również bardzo pozytywna osoba, która z pewnością wniesie do Savills sporo nowej energii” – mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills Polska.

Na nowo utworzonym w Savills stanowisku dyrektora ds. rozwoju biznesu Adam Pustelnik będzie współpracował z dyrektorem zarządzającym Tomaszem Burasem oraz szefami poszczególnych działów, a także wszystkimi pracownikami odpowiedzialnymi za kontakty z nowymi oraz obecnymi klientami, rozszerzanie obowiązujących umów oraz pozyskiwanie kolejnych zleceń.

„W ciągu ostatnich lat udało mi się, wspólnie z moimi koleżankami i kolegami z Urzędu oraz panią prezydent, zrobić wiele dobrego dla Łodzi. Miasto to na zawsze pozostanie w moim sercu. Teraz przyszedł jednak czas na nowe wyzwania. Ta perspektywa bardzo mnie cieszy, zwłaszcza biorąc pod uwagę skalę i różnorodność projektów oraz zadań, które przede mną stoją” – mówi Adam Pustelnik, dyrektor ds. rozwoju biznesu, Savills.

Źródło: Savills
Udostępnij artykuł: