AIG: wsparcie sprzedaży od Ateny

Finanse i gospodarka

Atena nawiązała współpracę z polskim oddziałem AIG w zakresie wsparcia obsługi sprzedaży w oparciu o rozwiązanie Cumulus. Nowoczesna platforma dedykowana pośrednikom znacząco ułatwi dystrybucję ubezpieczeń AIG oraz przyspieszy proces ich kwotowania. Tym samym wpłynie również na dalszy rozwój współpracy firmy z partnerami biznesowymi oraz poprawi dostępność oferty ubezpieczeniowej AIG.

Proces wdrożenia systemu Cumulus rozpocznie się w styczniu br. Uruchomienie platformy dla wybranych partnerów biznesowych planowane jest na kwiecień 2015 r. Platforma dedykowana pośrednikom ułatwi dystrybucję ubezpieczeń AIG oraz przyspieszy proces ich kwotowania.

Wdrożenie rozwiązania informatycznego Ateny to przede wszystkim kolejny krok w kierunku poszerzania naszej współpracy z partnerami biznesowymi” – zauważa Marta Wojtas, analityk biznesowy i menedżer projektu w AIG. „Wybraliśmy rozwiązanie Ateny ze względu na jego nowoczesną architekturę i funkcjonalność, a także elastyczność i kompleksowość oferowanych usług posprzedażowych, które świadczyć nam będzie Atena” – dodaje Marta Wojtas.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: