Ailleron wdroży bankowość cyfrową w Santander Consumer Bank

Z rynku

Ailleron ma umowę z Santander Consumer Bank (SCB) na zaprojektowanie i wdrożenie w SCB systemu bankowości cyfrowej, podała spółka.

Logo Santander Consumer Bank
Źródło: Santander Consumer Bank

Ailleron ma umowę z Santander Consumer Bank (SCB) na zaprojektowanie i wdrożenie w SCB systemu bankowości cyfrowej, podała spółka.

@AilleronSA ma umowę na wdrożenie bankowości cyfrowej w #Santander Consumer Bank

„Termin realizacji wdrożenia I etapu według umowy przewidziany jest na IV kwartał 2018 roku. Wartość umowy nie przekracza 10% kapitałów własnych spółki, zgodnie z ostatnim opublikowanym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym Ailleron za pierwszy kwartał 2018 roku. Warunki umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów" – czytamy w komunikacie.Santander Consumer Bank w Polsce istnieje od 2006 roku.

„W opinii zarządu spółki informacja ta stanowi informację poufną w rozumieniu art. 7 Rozporządzenia MAR, dotyczącą spółki, która w przypadku podania jej do wiadomości publicznej mogłaby mieć wpływ na cenę jej instrumentów finansowych" – podano także.Ailleron (połączone firmy: Wind Mobile i Software Mind) specjalizuje się w budowaniu produktów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Produkty skierowane są zarówno do szeroko pojętego sektora finansowego, jak i telekomunikacyjnego oraz hotelarskiego. Flagowe rozwiązania firmy to m.in. LiveBank, iLumio czy Ringback Tones.

Źródło: ISBnews

 
Udostępnij artykuł: