Aleksandra Paszkiewicz w zarządzie Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe

Kadry

Aleksandra Paszkiewicz
Źródło: Nationale-Nederlanden

Aleksandra Paszkiewicz, dotychczas Dyrektor HR, dołączyła do zarządu Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A. Jako Chief HR Officer (CHRO) odpowiada za obszary zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji korporacyjnej i PR oraz administracji.

#AleksandraPaszkiewicz w #NationaleNederlanden Usługi Finansowe odpowiada za obszary zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji korporacyjnej i PR oraz administracji

Aleksandra Paszkiewicz ma kilkunastoletnie doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii HR w dynamicznie rozwijających się firmach sektora finansowego i telekomunikacyjnego.
Od 7 lat jest związana z Nationale-Nederlanden, gdzie wcześniej odpowiadała za budowanie inspirującego środowiska pracy, rozwój kapitału ludzkiego i budowanie marki Nationale-Nederlanden jako pracodawcy.

W swojej pracy promuje działanie specjalistów od HR, jako strategicznych partnerów w rozwoju biznesu oraz podejście oparte na projektowaniu pozytywnych doświadczeń pracowników.
Aktywnie działa na rzecz rozwoju dobrych praktyk zarządzania efektywnością organizacji i kapitałem ludzkim.

W ramach zarządu Nationale-Nederlanden będzie odpowiadać nie tylko za obszar zarządzania zasobami ludzkimi, ale także komunikację korporacyjną oraz administrację.

Źródło: Nationale-Nederlanden

 

Udostępnij artykuł: