Alior Bank: dostęp do bankowości online razem z kredytem ratalnym

Z rynku

Alior Bank - Logo
Alior Bank - Logo (źródło: Alior Bank)

Nowe kino domowe czy zestaw mebli kuchennych – teraz klient finansując zakup towarów lub usługi kredytem ratalnym Alior Banku, otrzymuje automatycznie dostęp do bankowości internetowej, w tym mobilnej. W serwisie transakcyjnym może na bieżąco śledzić harmonogram rat i historię spłat czy sprawdzić saldo rachunku kredytowego. Dostanie też najnowsze informacje o produktach banku i może bezpośrednio skorzystać z oferty online.

Teraz klient finansując zakup towarów lub usługi kredytem ratalnym @AliorBankSA, otrzymuje automatycznie dostęp do bankowości internetowej #AliorBank #kredyty

Alior Bank daje klientowi dostęp do bankowości internetowej wraz z umową o kredyt ratalny. Zawnioskować można o niego w sklepach oraz punktach usługowo-handlowych, takich jak np. salony meblowe czy elektromarkety.  Klient po zalogowaniu  do bankowości internetowej będzie widział aktualny harmonogram i historię spłat, może także sprawdzić saldo rachunku kredytowego. Będzie miał też możliwość zawnioskowania o inne produkty z oferty banku, np. o rachunek.

Więcej najnowszych wiadomości o Alior Banku >>>

Większa kontrola nad finansami i stanem zadłużenia

Dostęp do bankowości online umożliwia klientowi większą kontrolę nad finansami i stanem zadłużenia, pozwala mu także skorzystać z atrakcyjnych ofert. Liczymy, że nasz system transakcyjny i aplikacja mobilna na tyle spodobają się klientom, że zdecydują się zostać z nami na dłużej, również po spłaceniu kredytu wyjaśnia Krzysztof Wójcik, Dyrektor Działu Produktów Consumer Finance w Alior Banku.

Z kredytu ratalnego skorzystać może również cudzoziemiec posiadający zezwolenie na dłuższy od turystycznego pobyt na terytorium naszego kraju. Już niedługo możliwość dostępu do bankowości Alior Banku przez kanały elektroniczne będą miały również osoby wnioskujące o kredyt ratalny przez internet podczas zakupów online.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: