Alior Bank nagrodzony za najwyższą jakość usług

Bankowość

W Programie "Najwyższa jakość Quality International 2013" Alior Bank został laureatem w kategorii "Najwyższa Jakość QI Services", za wdrażanie najwyższej jakości rozwiązań oraz konsekwentne promowanie idei wysokiego standardu oferowanych usług.

Kapituła Programu w szczególności wyróżniła najwyższej jakości aplikacje mobilne na smartfony z systemami iOS i Android, rozwiązania dostępne dla klientów Alior Sync: Wirtualny Oddział oraz Menedżer Finansów, a także internetowy Kantor Walutowy Alior Banku.

Program „Najwyższa Jakość Quality International 2013” istnieje od 2006 roku. Jego celem jest wskazanie oraz promocja firm i instytucji, które reprezentują wysokie standardy zarządzania, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym dostępnym poziomie. Konkurs objęły swoim patronatem Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Aplikacje mobilne na smartfony umożliwiają klientom, zarówno Alior Banku, jak i Alior Sync, w pełni mobilne zarządzanie najważniejszymi funkcjami konta, maksymalizując wygodę korzystania z bankowości mobilnej.

Wyróżniony przez Kapitułę Programu Wirtualny Oddział to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu klienci Alior Sync mogą kontaktować się z doradcą za pośrednictwem: kamery internetowej, rozmowy audio lub chatu. Do tej pory klienci odwiedzili Wirtualny Oddział ponad 700 000 razy i wysoko oceniają pracę konsultantów – przyznając im średnią ocenę 4,5 w pięciostopniowej skali.

Z kolei Menedżer Finansów to zastosowane w Alior Sync narzędzie ułatwiające zarządzanie domowym budżetem. Daje ono klientom możliwość podglądu i pogrupowania wszystkich transakcji zarejestrowanych na koncie, a także wyświetlenia wpływów i wydatków w formie wykresu graficznego.

Internetowy Kantor Walutowy jest pierwszym w Polsce bankowym kantorem online. Platforma umożliwia klientom wymianę 14 walut w czasie rzeczywistym, oferując konkurencyjne kursy.

W ciągu roku na platformie zawarto ponad pół miliona transakcji i złożono około 80 tys. zleceń. Łączna wartość transakcji osiągnęła wartość ponad 3 mld zł.

Tytuł „Najwyższej Jakości QI Services”, to kolejne wyróżnienie przyznane Alior Bankowi w ostatnim czasie za nowoczesne i atrakcyjne rozwiązania i jakość oferowanych usług. W lipcu prestiżowy, brytyjski magazyn „Euromoney” przyznał Alior Bankowi nagrodę „Najlepszy Bank w Polsce w 2013” („Best Bank in Poland”) w konkursie „Euromoney Awards for Excellence”. Międzynarodowi eksperci po raz kolejny docenili innowacyjność rozwiązań oraz efektywność modelu biznesowego Alior Banku.

Szczegółowe informacje o Alior Banku dostępne są na stronie www.aliorbank.pl

Źródło: Alior Bank

Udostępnij artykuł: