Alior Bank ułatwia przedsiębiorcom akceptowanie kart oferując terminale mPOS za 1 zł

Bankowość

Alior Bank przy współpracy z MasterCard i Polskimi ePłatnościami, przygotował specjalną ofertę dla małych i średnich firm. W jej ramach przedsiębiorcy uzyskali możliwość zakupienia mobilnego terminala płatniczego mPOS z funkcją akceptacji transakcji zbliżeniowych za symboliczną złotówkę, a także szereg dodatkowych benefitów. Z oferty mogą skorzystać obecni i nowi klienci Banku.

Alior Bank przy współpracy z MasterCard i Polskimi ePłatnościami, przygotował specjalną ofertę dla małych i średnich firm. W jej ramach przedsiębiorcy uzyskali możliwość zakupienia mobilnego terminala płatniczego mPOS z funkcją akceptacji transakcji zbliżeniowych za symboliczną złotówkę, a także szereg dodatkowych benefitów. Z oferty mogą skorzystać obecni i nowi klienci Banku.

Oferta przygotowana przez Alior Bank, MasterCard i PeP umożliwia małym i średnim firmom szybkie i sprawne akceptowanie płatności bezgotówkowych. Terminal mPOS Ingenico iCMP pozwala bowiem na przekształcenie niemal dowolnego smartfona lub tabletu w terminal płatniczy. Przedsiębiorstwa, które ze względu na ograniczanie kosztów nie korzystały do tej pory z tego rozwiązania, mają teraz możliwość zakupienia za symboliczną złotówkę urządzenia, którego wartość rynkowa wynosi 399 zł.

Łatwość obsługi, niskie koszty eksploatacyjne i niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że terminal mPOS jest idealną propozycją dla drobnego biznesu. Urządzenie pozwala akceptować nie tylko płatności realizowane w sposób tradycyjny - poprzez umieszczenie karty w czytniku terminala, ale przede wszystkim jest to jedyny terminal mPOS na polskim rynku, który umożliwia dokonywanie transakcji zbliżeniowych.

- Alior Bank stawia na rozwiązania, które pozwalają posiadaczom rachunków firmowych rozwijać ich biznes i wymiernie przekładają się na wzrost dochodów przedsiębiorstw. Tak właśnie postrzegamy terminale mPOS. Przewiduję, że nowa oferta skłoni właścicieli małych i średnich firm, by dali szansę płatnościom kartowym. Jestem pewny, że już po kilku miesiącach akceptowania kart płatności bezgotówkowych, przedsiębiorcy nie będą chcieli wracać do gotówki jako jedynej formy płatności - mówi Michał Hucał, Wiceprezes Zarządu Alior Bank. 

Oferta gwarantuje również dodatkowe benefity:

Bezpłatne prowadzenie rachunku firmowego przez okres nawet do 9 miesięcy.

W ramach oferty specjalnej Alior Bank gwarantuje klientom, którzy zdecydują się na otwarcie rachunku firmowego oraz skorzystanie z terminali mPOS bezpłatne prowadzenie konta nawet do 9 miesięcy. 

Brak opłaty MSC od transakcji do wartości 2 000 zł miesięcznie.

W 2015 r. koszty opłaty MSC (Merchant Service Charge) od transakcji do łącznej wartości 2 000 zł miesięcznie, wykonywanych za pomocą urządzeń oferowanych w promocji Alior Banku, zostaną pokryte przez bank. Stanowić to będzie duże udogodnienie dla przedsiębiorców, obawiających się kosztów transakcyjnych.

- MasterCard aktywnie wspiera rozwój sieci akceptacji płatności bezgotówkowych, a w szczególności wszelkie inicjatywy z tego obszaru skierowane do małych i średnich firm. Oferta Alior Banku to świetny sposób, by przekonać przedsiębiorców, którzy dotychczas stawiali na gotówkę, do zaoferowania swoim klientom szybkich i bezpiecznych płatności elektronicznych. Jestem przekonana, że opłaci się to przedsiębiorcom, a ich klienci to docenią, zwłaszcza, że Polacy coraz częściej zamiast banknotów z portfela wyciągają kartę - mówi Kamila Kaliszyk, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku i Akceptacji Kart Płatniczych w polskim oddziale MasterCard Europe.

O zł minimalnej miesięcznej opłaty prowizyjnej przez cały rok.

Oferta specjalna dla klientów Alior Banku, oprócz urządzenia Ingenico iCMP w promocyjnej cenie, obejmuje również całkowite zwolnienie z uiszczania minimalnej miesięcznej opłaty prowizyjnej przez okres 12-miesięcy. Po tym czasie opłata ta wyniesie zaledwie 20 zł. Prowizja od transakcji ustanowiona została na poziomie 1,7%. Płatności procesować będzie Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności, w ofercie których mPeP cieszy się dużą popularnością.

Z oferty specjalnej może skorzystać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą, która posiada lub otworzy rachunek biznesowy w Alior Banku.

Źródło: Alior Bank

Udostępnij artykuł: