Alior Bank ze świąteczną ofertą ratalną na sprzęt Apple

Z rynku

Alior Bank - Logo
Alior Bank - Logo (źródło: Alior Bank)

Raty 0% na urządzenia Apple to najnowsza oferta Alior Banku. Do 31 grudnia zarówno nowi, jak i obecni klienci banku mogą skorzystać z ratalnych zakupów do 10 tysięcy złotych. Całkowity koszt kredytu wynosi 0 zł.

Na specjalnej platformie zakupowej klienci mogą na raty nabyć sprzęt marki #Apple #AliorBank @AliorBankSA

– Rozbudowujemy w naszej ofercie wachlarz usług dodanych. Szukamy rozwiązań, które będą dla naszych klientów nie tylko atrakcyjne finansowo, ale również staną się ułatwieniem w codziennym życiu. Tym razem proponujemy przedświąteczną promocję na ratalny zakup smartfonów bez prowizji, bez dodatkowych opłat i bez konieczności wpłaty własnej – mówi Marcin Goderski, Dyrektor Departamentu Consumer Finance w Alior Banku.

Alior Bank uruchomił ofertę na zakup telefonów i laptopów

Na specjalnej platformie zakupowej klienci mogą na raty nabyć sprzęt marki Apple. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%.

Aby kupić sprzęt Apple na raty 0%, należy wejść na platformę dla klientów Alior Banku: www.ipromocja.innergo.pl, wybrać produkt, a następnie wskazać opcję płatności ratalnej. Zainteresowani powinni złożyć wniosek o pożyczkę ratalną i w przypadku pozytywnej decyzji zawrzeć umowę i dokończyć proces zakupu.

Czytaj także: Alior Bank: 124,5 mln zł zysku netto, 76,98 mld zł aktywów w III kw. 2019 r. >>>

Partnerstwo Alior Banku z firmą Innergo Systems

Oferta jest efektem strategicznego partnerstwa, które jesienią tego roku Alior Bank zawarł z firmą Innergo Systems, partnerem Apple w zakresie rozwiązań mobilnych dla biznesu (Apple Authorised Enterprise Reseller). Dzięki temu porozumieniu klienci banku otrzymali na wyłączność dostęp do platformy sprzedażowej, gdzie mogą kupić urządzenia firmy Apple na wyjątkowych warunkach.

W ubiegłym roku Alior Bank we współpracy z Innergo Systems wyposażył w smartfony wszystkich swoich pracowników. W czerwcu projekt smarfonizacji otrzymał nagrodę Innovation of the Month w konkursie Banking Innovation Awards 2019 EFMA-Accenture.

Źródło: Alior Bank
Udostępnij artykuł: