Alior Bank ze świąteczną ofertą ratalną na sprzęt Apple

Z rynku

Raty 0% na urządzenia Apple to najnowsza oferta Alior Banku. Do 31 grudnia zarówno nowi, jak i obecni klienci banku mogą skorzystać z ratalnych zakupów do 10 tysięcy złotych. Całkowity koszt kredytu wynosi 0 zł.

Alior Bank - Logo
Alior Bank - Logo (źródło: Alior Bank)

Raty 0% na urządzenia Apple to najnowsza oferta Alior Banku. Do 31 grudnia zarówno nowi, jak i obecni klienci banku mogą skorzystać z ratalnych zakupów do 10 tysięcy złotych. Całkowity koszt kredytu wynosi 0 zł.

Na specjalnej platformie zakupowej klienci mogą na raty nabyć sprzęt marki #Apple #AliorBank @AliorBankSA

– Rozbudowujemy w naszej ofercie wachlarz usług dodanych. Szukamy rozwiązań, które będą dla naszych klientów nie tylko atrakcyjne finansowo, ale również staną się ułatwieniem w codziennym życiu. Tym razem proponujemy przedświąteczną promocję na ratalny zakup smartfonów bez prowizji, bez dodatkowych opłat i bez konieczności wpłaty własnej – mówi Marcin Goderski, Dyrektor Departamentu Consumer Finance w Alior Banku.

Alior Bank uruchomił ofertę na zakup telefonów i laptopów

Na specjalnej platformie zakupowej klienci mogą na raty nabyć sprzęt marki Apple. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%.Aby kupić sprzęt Apple na raty 0%, należy wejść na platformę dla klientów Alior Banku: www.ipromocja.innergo.pl, wybrać produkt, a następnie wskazać opcję płatności ratalnej. Zainteresowani powinni złożyć wniosek o pożyczkę ratalną i w przypadku pozytywnej decyzji zawrzeć umowę i dokończyć proces zakupu.Czytaj także: Alior Bank: 124,5 mln zł zysku netto, 76,98 mld zł aktywów w III kw. 2019 r. >>>

Partnerstwo Alior Banku z firmą Innergo Systems

Oferta jest efektem strategicznego partnerstwa, które jesienią tego roku Alior Bank zawarł z firmą Innergo Systems, partnerem Apple w zakresie rozwiązań mobilnych dla biznesu (Apple Authorised Enterprise Reseller). Dzięki temu porozumieniu klienci banku otrzymali na wyłączność dostęp do platformy sprzedażowej, gdzie mogą kupić urządzenia firmy Apple na wyjątkowych warunkach.W ubiegłym roku Alior Bank we współpracy z Innergo Systems wyposażył w smartfony wszystkich swoich pracowników. W czerwcu projekt smarfonizacji otrzymał nagrodę Innovation of the Month w konkursie Banking Innovation Awards 2019 EFMA-Accenture.
Źródło: Alior Bank
Udostępnij artykuł: