Alior Bank ze względu na koronawirusa promuje płatności bezgotówkowe, bezpłatne karty debetowe dla klientów

Bezgotówkowo / Z rynku

Alior Bank - Logo
Alior Bank - Logo (źródło: Alior Bank)

W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 zaleca się stosowanie płatności bezgotówkowych. Z tego powodu Alior Bank przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę. Osoby, które korzystają z rachunku, ale nie posiadają do niego aktywnej karty debetowej, będą mogły otrzymać ją bezpłatnie na 12 miesięcy.

Osoby, które korzystają z rachunku w @AliorBankSA, ale nie posiadają do niego aktywnej karty debetowej, będą mogły otrzymać ją bezpłatnie na 12 miesięcy #AliorBank #PłatnościBezgotówkowe #karty

Alior Bank chce przekonać swoich klientów, którzy posiadają rachunek, że korzystanie z karty jest zarówno wygodne, jak i bezpieczne. Dlatego w ramach najnowszej promocji oferuje ją bezpłatnie przez 12 miesięcy, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Po tym okresie posiadacze Konta Jakże Osobistego zostaną zwolnieni z miesięcznej opłaty 5 zł, jeśli wykonają transakcje kartą na min. 300 zł.

Kartę można odebrać od ręki

– Tworząc tę ofertę myśleliśmy szczególnie o osobach starszych, które najczęściej odwiedzają oddziały, o tych, których ciężko przekonać do nowoczesnych form płatności. Brak opłat przez rok ma być zachętą dla klientów, aby zmienili swoje przyzwyczajenia i zrezygnowali z gotówki na rzecz płatności bezgotówkowych, ze wskazaniem na transakcje zbliżeniowe. W obecnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa jest to jedna z bezpieczniejszych metod płatniczych – wyjaśnia Krzysztof Konieczka, Dyrektor Działu Daily Banking Alior Banku.

Czytaj także: Alior Bank udostępnia pożyczkę na selfie, bez wychodzenia z domu >>>

Promocja kierowana jest do klientów, którzy odwiedzają oddziały Alior Banku i nie posiadają aktywnej karty debetowej do rachunku indywidualnego. Kartę można odebrać od ręki.

Źródło: Alior Bank
Udostępnij artykuł: