Allianz, Proama i Starter w Inseco.pl

Finanse i gospodarka

Allianz oraz Proama rozpoczęli współpracę z marketem ubezpieczeń Inseco.pl. W ofercie dostępne będą przede wszystkim ubezpieczenia komunikacyjne obu ubezpieczycieli. Do marketu dołączył także Starter Auto.

Klienci, poszukując najlepszych ofert ubezpieczeniowych, coraz częściej korzystają z narzędzi internetowych, które umożliwiają im szybkie porównanie ofert i wygodny zakup polisy” – zwraca uwagę Marcin Olszewik, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Direct w Allianz. „Współpraca z Inseco.pl jest kolejnym krokiem do zwiększenia dostępności naszej oferty w sieci” – mówi.

Z kolei Proama podkreśla, że nawiązanie współpracy z Inseco.pl pozwoli ubezpieczycielowi dotrzeć do nowych klientów. „Dzięki współpracy z Inseco.pl, oferta Proama jest dostępna w 7 bankach: Alior Banku, Deutsche Banku, Raiffeisen Banku, Millennium Banku, Euro Banku, Banku Pocztowym i Meritum Banku, które korzystają z tej platformy, oferując za jej pośrednictwem ubezpieczenia swoim klientom” – podkreśla Agata Grygorowicz, dyrektor ds. bancassurance w Proamie.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: