Analizy Online i Donoria wspólnie będą doradzać firmom wybór PPK

Mój plan emerytalny / Z rynku

Mężczyzna trzymający umowę z napisem: Pracowcznicze plany kapitałowe
Pracownicze plany kapitałowe - PPK Fot. stock.adobe.com/bnorbert3

Analizy Online i Donoria utworzą wspólną, kompleksową usługę doradztwa wraz z całym pakietem wdrożenia pracowniczych planów kapitałowych (PPK). Współpraca niezależnej firmy analitycznej oraz brokera ubezpieczeniowego ma na celu ułatwienie pracodawcom najlepszego wyboru dostawcy PPK, podały firmy.

#AnalizyOnline i #Donoria utworzą wspólną, kompleksową usługę doradztwa wraz z całym pakietem wdrożenia pracowniczych planów kapitałowych #PPK

Analizy Online będą odpowiedzialne za ocenę i wybór najbardziej efektywnych firm zarządzających PPK. Specjaliści Donorii pomogą szybko i skutecznie wdrożyć PPK w odpowiednim terminie. We wspólnym przedsięwzięciu będą odpowiedzialni za stworzenie harmonogramu wdrożenia, wysłanie zaproszeń do dostawców PPK i finalizację umowy. Dzięki temu pracodawcy będą mieli mniej obowiązków i skrócą termin wdrożenia, podano.

Najważniejsze czynniki mające wpływ na wybór dostawcy PPK

„Podstawą naszej usługi konsultingowej jest raport analityczny, w którym prezentujemy najważniejsze czynniki mające wpływ na wybór dostawcy PPK. Pracodawcy będą mogli również z naszą pomocą mierzyć efektywność zarządzania w oferowanych funduszach, zarówno przed dokonaniem wyboru, jak również w trakcie trwania programu” – powiedział prezes Analiz Online Michał Duniec, cytowany w komunikacie.

Więcej najnowszych wiadomości o PPK >>>

„Od lat łączymy duży, średni i mały biznes z najlepszymi produktami ubezpieczeniowymi. Współpraca z Analizami Online daje nam i naszym klientom komfort niezależnej, profesjonalnej oceny ofert PPK. Świetnie się uzupełniamy. Nasz partner stale monitoruje rynek, tworząc niezależne analizy. My jesteśmy wszędzie tam, gdzie raporty analityczne dotyczące PPK muszą dotrzeć, czyli w całej Polsce. Dostarczymy raporty szerokiej grupie klientów spoza branży finansowej, która do tej pory była głównym klientem Analiz Online” – powiedział prezes Donorii Dariusz Zajączkowski.

Analizy Online SA powstały w 2000 r. Głównym obszarem działalności firmy jest dostawa danych i raportów analitycznych oraz tworzenie narzędzi wspierających sprzedaż produktów finansowych. Od 2010 r. akcje spółki Analizy Online SA są notowane na rynku NewConnect GPW w Warszawie.

Donoria powstała w 1995 r. Obecnie jest w pierwszej dziesiątce największych polskich brokerów ubezpieczeniowych. Zatrudnia ponad 100 osób w 15 przedstawicielstwach w całej Polsce. Od 2014 r. spółka jest częścią Howden Broking Group, tworzącej sieć brokerów i firm stowarzyszonych w blisko 100 krajach.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: