Anna Kochańska nową wiceprezes zarządu Expander Advisors

Kadry

5. lutego Anna Kochańska objęła stanowisko wiceprezesa zarządu Expander Advisors. Dotychczasowa dyrektor sprzedaży wejdzie tym samym do zarządu firmy, który tworzą obecnie prezes Andrzej Oślizło oraz wiceprezes Bartosz Niewiadomski.

Powołanie do zarządu i zajęcie stanowiska wiceprezesa to kolejny awans w organizacji największego niezależnego doradcy w Polsce. Początkowo regionalna dyrektor sprzedaży, w lipcu 2011 roku Kochańska objęła stanowisko dyrektora sprzedaży sieci własnej. Liczne sukcesy i wkład w dynamiczny rozwój spółki sprawiły, że rok później stanęła na czele całej sieci, liczącej obecnie ponad 80 oddziałów. – Powołanie do zarządu to wyraz uznania za wkład w dynamiczny rozwój sprzedaży i umocnienie pozycji firmy w czasach kryzysu – twierdzi Andrzej Oślizło, prezes zarządu Expander Advisors. – Jestem przekonany, że dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości Expandera i jego otoczenia Anna Kochańska będzie kontynuować pasmo sukcesów w branży.

Jako nowa wiceprezes, Anna Kochańska nadzorować będzie także sieć sprzedaży, rozwój zespołu oraz wdrażanie nowych linii produktowych.

Anna Kochańska związana jest z branżą finansową od ponad 19 lat. Doświadczenie zdobywała między innymi w Lukas Banku (Credit Agricole) jako Dyrektor Regionalna oraz w ING Banku Śląskim w segmencie MŚP i Korporacji. Wcześniej przez osiem lat z sukcesami kierowała rozwojem regionów w jednym z największych pośredników finansowych lat 90., Best S.A. Jest absolwentką studiów na kierunku Bankowość i Rynki Finansowe w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Źródło: Expander

Udostępnij artykuł: