Apartamenty Słowackiego w Radzyminie, zakończenie inwestycji w 2021 roku, sprzedano już 20 procent mieszkań

Inwestycje / Multimedia / Nieruchomości

Apartamenty Słowackiego w Radzyminie
Fot. wizualizacja Apartamenty Słowackiego w Radzyminie. BDC Development SA.

Jak postępuje budowa Apartamenty Słowackiego w Radzyminie i jakie są zalety tej lokalizacji mówi Gabriela Hensz, specjalista ds. sprzedaży nieruchomości w BDC Development SA.

Gabriela Hensz: Zakończenie inwestycji planuje się na 2021 rok, jednak już teraz 20 % oferowanych lokali znalazło swoich nabywców #Mieszkania #Radzymin

To wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w podwarszawskim Radzyminie przy ulicy Juliusza Słowackiego, zaledwie 17 km od Warszawy.

Możliwość swobodnej aranżacji wnętrz

Inwestycja obejmuje 113 mieszkań o powierzchni od 27 do 70 mkw. pięciopiętrowym budynku.  Zaprojektowano również 5 lokali użytkowych o powierzchni od 33 do 72 mkw.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych mieszkańców Apartamentów Słowackiego, przewidziano możliwość łączenia lokali, tak by przestrzeń z łatwością można było adaptować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Możliwość swobodnej aranżacji wnętrz to gwarancja funkcjonalności oraz wygody.

20 minut na dojazd do Warszawy

Gabriela Hensz, specjalista ds. sprzedaży nieruchomości w BDC Development SA zwraca uwagę na dogodne położenie budynku  w niedalekiej odległości od drogi szybkiego ruchu łączącej Warszawę z Białymstokiem.  

Dzięki temu, jak zapewnia, dojazd do stolicy zajmuje około 20 minut. 

Apartamenty Słowackiego to jasne, przestronne mieszkania w dogodnej lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do punktów handlowych i usługowych oraz placówek zdrowia i oświaty, zarówno w Radzyminie, jak i położonej nieopodal Warszawie.

Parkingi, sklepy i punkty usługowe

Obiekt zaprojektowano z ogromną troską o detale i wybudowano wykorzystując wysokiej klasy materiały wykończeniowe.

Dla przyszłych mieszkańców oraz ich gości przewidziano liczne miejsca parkingowe, zarówno w bryle budynku jak i na zewnątrz. Na parterze będą punkty usługowe, które znalazły już najemców.

W jednym z nich będzie funkcjonował sklep spożywczy – informuje Gabriela Hensz. Zakończenie inwestycji planuje się na 2021 rok, jednak już teraz 20 % oferowanych lokali znalazło swoich nabywców.

Źródło: aleBank.pl
Udostępnij artykuł: