Aplikacja Expandera pomoże wybrać najlepszą lokatę on-line

Finanse i gospodarka

Expander wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dla których coraz ważniejszą rolę odgrywa dostęp do usług finansowych przez Internet. Firma uruchomiła już trzecie narzędzie dla osób, które lubią porównywać oferty w sieci. Tym razem jest to bezpłatna porównywarka lokat, która pozwala na wyszukanie atrakcyjnych depozytów oraz założenie lokaty przy pomocy zaledwie kilku kliknięć.

Najlepsze oferty lokat on-line w jednym miejscu

Nowa aplikacja firmy Expander pozwala na wyszukanie i porównanie aktualnych ofert lokat bankowych, które można założyć za pośrednictwem Internetu. Narzędzie jest całkowicie bezpłatne i dostępne pod adresem www.lokaty-expander.pl. – Nasza platforma przedstawia oferty, które można założyć bezpośrednio przez Internet i dopasowuje je do potrzeb klienta według parametrów takich jak: kwota oraz okres trwania lokaty i oprocentowanie. Bez konieczności wychodzenia z domu można więc odnaleźć aktualne oferty i zacząć oszczędzać. Każdy klient zainteresowany dodatkowymi informacjami może otrzymać je również od profesjonalnego i niezależnego doradcy finansowego – mówi Bartosz Niewiadomski, Wiceprezes Zarządu firmy Expander. Obecnie zaprezentowana wersja wyszukiwarki będzie rozbudowana o kolejne funkcjonalności. Narzędzie jest na bieżąco aktualizowane zgodnie z ofertami banków

Expander wzmacnia działania w Internecie

Aplikacja do odnajdywania atrakcyjnych lokat on-line to kolejna propozycja Expnadera dla klientów, którzy nie mogą obyć się bez Internetu. Wcześniej firma uruchomiła m.in wyszukiwarkę kredytów hipotecznych (www.wyszukiwarka-expander.pl). Narzędzie pozwala znaleźć najlepsze oferty dla klienta spośród prawie 250-ciu propozycji z całego rynku. Expander udostępnił również market ubezpieczeniowy dostępny pod adresem www.ubezpieczenia.expander.pl. Dzięki niemu bez wychodzenia domu można porównać i zakupić ubezpieczenia (nieruchomości, turystyczne, komunikacyjne, NNW, ochrony prawnej, assistance) oferowane przez dziewięć współpracujących towarzystw.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i aktywnie komunikujemy się z nimi w sieci. Wcześniej wprowadziliśmy również możliwość zakupu ubezpieczeń on-line i wyszukiwarkę kredytów hipotecznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że liczba osób korzystających z bankowości internetowej czy dokonujących zakupów w sieci stale rośnie. Klienci często zanim wybiorą się do doradcy finansowego wolą samodzielnie sprawdzić dostępne oferty w Internecie. Postanowiliśmy udostępnić im narzędzia, które zbierają potrzebne informacje w jednym miejscu i ułatwiają kontakt z doradcą. W przyszłości nadal planujemy wdrażać innowacyjne rozwiązania kierowane do internautów – podsumowuje Bartosz Niewiadomski z firmy Expander.

Źródło: Expander

Udostępnij artykuł: