Aplikacja ZEN.com dostępna w Huawei AppGallery

Z rynku

ZEN.com - fintechowe narzędzie zakupowe – jest już dostępne w AppGallery. Oznacza to, że posiadacze nowych telefonów Huawei, z ograniczonym dostępem do usług Google, w tym Sklepu Play, bez problemów mogą korzystać ZEN.com.

Logo ZEN
Fot. ZEN

ZEN.com - fintechowe narzędzie zakupowe – jest już dostępne w AppGallery. Oznacza to, że posiadacze nowych telefonów Huawei, z ograniczonym dostępem do usług Google, w tym Sklepu Play, bez problemów mogą korzystać ZEN.com.

Użytkownicy ZEN.com mogą bezpłatnie pobrać ze sklepu AppGallery i zainstalować aplikację na swoich telefonach marki Huawei, aby w szybki i wygodny sposób zarządzać swoimi finansami z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Dodatkowo, aplikacja jest w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services. Oznacza to, że ZEN.com mogą pobierać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów, opartych o Google Mobile Services, jak i najnowszych urządzeń marki z Huawei Mobile Services. Dotyczy to m.in. modelu Huawei Mate 40 Pro, telefonów z serii P40, z serii Y – Y6p i Y5p, Huawei Mate 30 Pro i składanego smartfona Mate Xs.

Czytaj także: Polski fintech ZEN startuje z usługą konta wielowalutowego w 32 krajach, czym jeszcze chce zdobyć klientów?

Michał Bogusławski, Commercial Director w ZEN komentuje – Huawei AppGallery to kolejny sklep po Google Play i App Store, w którym jesteśmy dostępni. Wiemy jak dużą popularnością cieszą się urządzenia marki Huawei – według statystyk jest to drugi najchętniej wybierany model telefonu w Polsce, a trzeci przez konsumenta w Europie. Wielokrotnie spotykaliśmy się też z pytaniami, kiedy nasza aplikacja będzie dostępna w AppGallery. Priorytetem dla ZEN.com jest zapewnienie wszystkim klientom spokoju w zarządzania ich finansami w wygodny i bezpieczny sposób – niezależnie od tego, jakiej marki telefon noszą w kieszeni.  

Dostępne funkcjonalności

Zakres dostępnych funkcjonalności jest identyczny jak w aplikacji dla standardowych telefonów z system Android, z wyłączeniem funkcjonalności świadczonych przez Google – takich jak dodawanie karty płatniczej do Google Pay czy doładowanie Google Wallet.

Dzięki nowemu wdrożeniu, kolejni użytkownicy mogą swobodnie korzystać z szeregu benefitów, czyniących poruszanie się w świecie płatności jeszcze łatwiejszym. Głównymi z nich są m.in. dodatkowa roczna gwarancja producenta na zakupione produkty, cashback w wysokości 15% wartości zakupionych produktów czy brak chargebacku dla przedsiębiorców. 

Źródło: ZEN.com
Udostępnij artykuł: