Arkadiusz Garbarczyk wiceprezesem zarządu BOŚ Banku

Kadry

0044

Rada nadzorcza Banku Ochrony Środowiska (BOŚ) powołała Arkadiusza Garbarczyka na stanowisko wiceprezesa zarządu banku, podała instytucja.

“W związku z powyższym skład zarządu na dzień 6 grudnia 2017 r. przedstawia się następująco:
1. Bogusław Białowąs – prezes zarządu,
2. Arkadiusz Garbarczyk – wiceprezes zarządu,
3. Dariusz Grylak – wiceprezes zarządu,
4. Anna Milewska – wiceprezes zarządu” – czytamy w komunikacie.

Arkadiusz Garbarczyk związany jest z bankowością od 2000 roku

Arkadiusz Garbarczyk, jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Matematyki, Mechaniki i Informatyki oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych. Karierę zawodową rozpoczął
od pracy w Ministerstwie Finansów jako Ekonomista w Departamencie Polityki Finansowej, Analiz i Statystyki.

Od 2000 roku związany jest z bankowością. Pracę w sektorze bankowym rozpoczął jako Ekonomista, a następnie Strateg Rynków Finansowych w BRE Banku. Następnie przez siedem lat odpowiadał za ofertę produktową, politykę cenową, kanały dystrybucji oraz zarządzał ryzykiem portfela kredytowego w Banku Gospodarstwa Krajowego.

W latach 2014-2017  związany był z Bankiem Polskiej Spółdzielczości, gdzie nadzorował zarządzanie ryzykiem portfela kredytowego oraz monitoring i ocenę ryzyka kredytowego, a także sprawował funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego Banku BPS.

Ostatnio pracował w Banku Ochrony Środowiska na stanowisku Dyrektora Zarządzającego kierującego Pionem Oceny i Zarządzania Ryzykiem.

Akcje Banku Ochrony Środowiska od 1997 roku są notowane na rynku podstawowym GPW. W skład grupy wchodzi również Dom Maklerski BOŚ S.A.

Źródło: ISBnews/Informacja prasowa BOŚ Banku

Udostępnij artykuł: