Arkadiusz Terlikowski dyrektorem IT w Avivie

Kadry

Logo Aviva
Źródło: Aviva

W maju Arkadiusz Terlikowski obejmie stanowisko dyrektora IT w Avivie. Dołączy do zespołu zarządzającego grupą w Polsce i zostanie powołany do zarządu Aviva Sp. z o. o.

W maju #ArkadiuszTerlikowski obejmie stanowisko dyrektora IT w @AvivaPolska #Aviva

Arkadiusz Terlikowski ma 18-letnie doświadczenie jako menedżer IT w instytucjach finansowych. Ostatnio (w latach 2016-2019) pełnił funkcję Chief Information Officer w Nationale-Nederlanden Polska, gdzie dokonał transformacji IT i wprowadził rozwiązania chmurowe. W latach 2012-2016 był dyrektorem IT w towarzystwie ubezpieczeń Link4. Wcześniej pracował w Citibanku, gdzie m. in. współtworzył Regionalne Centrum Operacji w Olsztynie, zarządzał regionalnymi centrami kompetencji i brał udział w tworzeniu Globalnego Centrum Operacji IT. W Banku Handlowym był m. in. Dyrektorem Infrastruktury, odpowiadając za całość infrastruktury serwerowej.

Piotr Jachimczyk odszedł z Avivy

Arkadiusz Terlikowski zastąpi Piotra Jachimczyka, który w wyniku rezygnacji odszedł z Avivy z końcem marca br.

„Dziękuję Piotrowi Jachimczykowi za zarządzanie obszarem IT przez ostatnie pięć lat, podczas których zmieniliśmy oblicze technologiczne Avivy. Witam wśród nas Arkadiusza Terlikowskiego i życzę mu pomyślności w dalszej transformacji cyfrowej naszej firmy” – powiedział Adam Uszpolewicz, prezes Avivy.

Udostępnij artykuł: