Artur Gabor

Banki, Firmy, Instytucje - Kadry

Członek Rady Nadzorczej Idea Bank

Członek Rady Nadzorczej Idea Bank

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Ekonomii University College London. Ukończył również szereg kursów z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, międzynarodowych standardów rachunkowości, a także Advanced Management Programme na IESE Business School.

W latach 1994–1998 był Dyrektorem Zarządzającym Credit Lyonnais na Polskę, następnie do 2004 roku związany z General Electric Capital jako Dyrektor Fuzji i Akwizycji na Europę Środkową i Rosję. W latach 2004 – 2005 związany z grupą Getin Holding jako Przewodniczący Rady Nadzorczej Getin Banku oraz Członek Rady Nadzorczej Getin Holdingu. W latach 2004 – 2013 zasiadał w Radach Nadzorczych takich spółek jak m. in. Energomontaż Północ, Polmos Lublin, Energopol Katowice.

Od 2002 roku jest Członkiem Stałego Komitetu Doradczego Amerykańskiej Izby Handlowej oraz Członkiem Korpusu Niezależnych Członków Rad Nadzorczych w Polskim Instytucie Dyrektorów (do 2006 r.). Jest również partnerem w firmie doradztwa inwestycyjnego i gospodarczego Gabor i Gabor. Pan Artur Gabor jest niezależnym Członkiem Rady Nadzorczej.

Źródło: Idea Bank
Udostępnij artykuł: