Artur Wojtków ponownie przedstawicielem pracowników w zarządzie JSW

Kadry

Logo JSW
Źródło: JSW

W wyniku wyborów przeprowadzonych wśród pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW), Artur Wojtków został wybrany na przedstawiciela pracowników JSW do składu zarządu spółki.

W wyniku wyborów przeprowadzonych wśród pracowników @jsw_sa Artur Wojtków został wybrany na przedstawiciela pracowników #JSW do składu zarządu spółki

„Artur Wojtków z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie „Społecznego dialogu pracy” na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz „Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
w przemyśle” na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Z Jastrzębską Spółką Węglową związany od 1995 roku. Od 1995 r. pełnił funkcję kierownika działu organizacyjno-prawnego, a następnie w latach 1999-2009 dyrektora ds. pracy KWK „Borynia”. Od 2009 r. pełni funkcję zastępcy prezesa ds. pracy i polityki społecznej JSW”- czytamy w komunikacie.

JSW poinformowało także, że o powołaniu Artura Wojtkowa przez radę nadzorczą na członka zarządu JSW X kadencji wybranego przez pracowników spółka poinformuje odrębnym raportem.

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. Spółka jest notowana na GPW od 2011 r.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: