Atrakcyjna oferta dla rolników w PKO Banku Polskim

Bankowość

Obniżona opłata za prowadzenie rachunku, kredyt inwestycyjny na zakup maszyn rolniczych nawet na 20 lat i wysokie oprocentowanie lokowanych oszczędności. To najważniejsze elementy kierowanej do rolników oferty PKO Banku Polskiego.

Obniżona opłata za prowadzenie rachunku, kredyt inwestycyjny na zakup maszyn rolniczych nawet na 20 lat i wysokie oprocentowanie lokowanych oszczędności. To najważniejsze elementy kierowanej do rolników oferty PKO Banku Polskiego.

Do 30 września rolnicy indywidualni, którzy otworzą rachunek bieżący w ramach pakietu Biznes Rozwój, zapłacą za prowadzenie konta 9 zł miesięcznie zamiast wcześniejszych 28 zł. Pakiet zapewnia wygodny dostęp do gotówki dzięki największej sieci bankomatów w Polsce oraz możliwość korzystania z dopuszczalnego salda debetowego już od chwili otwarcia rachunku.

Biznes Rozwój to także konkurencyjne warunki cenowe. Klienci bez dodatkowych opłat mogą m.in. korzystać z dostępu do rachunku w ramach bankowości elektronicznej iPKO, internetowych przelewów do ZUS oraz US, wpłatomatów oraz platformy do prowadzenia księgowości przez 6 miesięcy. Dodatkową korzyścią dla rolników jest możliwość dokonywania bezpłatnych wpłat zamkniętych. Klienci sami wybierają ich wartość, częstotliwość oraz sposób realizacji usługi. Wpłat można dokonywać w oddziałach Banku i automatycznych wrzutniach lub zdecydować się na odbiór gotówki bezpośrednio z gospodarstwa.

Kolejnym udogodnieniem dedykowanym rolnikom jest uelastyczniony kredyt inwestycyjny MSP. W przypadku, gdy udzielany jest na zakup lub refinansowanie zakupu nowych albo używanych maszyn rolniczych, suma okresu kredytowania i wieku kredytowanej maszyny może sięgać nawet 240 miesięcy. Oznacza to, że rolnicy kupujący nowy kombajn lub traktor skorzystają z niskiej raty i najdłuższego na rynku, dwudziestoletniego okresu kredytowania.

- Rolnicy są ważną grupą klientów z bardzo dużym potencjałem. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, PKO Bank Polski przygotował specjalną ofertę kredytową przeznaczoną na zakup maszyn rolniczych oraz obniżył cenę za pakiet Biznes Rozwój wraz z bezpłatnymi wpłatami zamkniętymi. Gospodarstwo rolne jest swego rodzaju firmą, która aby się rozwijać potrzebuje dopasowanych produktów bankowych. Rolnicy, którzy skorzystają z naszej oferty, mogą liczyć na szeroki wachlarz usług, zarówno w zakresie oferty depozytowo-transakcyjnej, jak i kredytowej oraz profesjonalną obsługę - podkreśla Agnieszka Wardak, dyrektor Departamentu Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

W ofercie Banku znalazła się również atrakcyjna propozycja lokowania zgromadzonych środków. PKO Lokata Dynamiczna to produkt przeznaczony dla klientów, którzy chcą pomnożyć zyski, dostosowując jednocześnie okres deponowania do swoich możliwości, planów i oczekiwań. Zaletami PKO Lokaty Dynamicznej są wzrastające oprocentowanie, które w dwunastym miesiącu wynosi 5,20%, lokowanie oszczędności już od 2000 zł oraz możliwość wypłacenia środków w dowolnym momencie bez utraty należnych odsetek. PKO Lokatę Dynamiczną można otworzyć w oddziałach PKO Banku Polskiego lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej iPKO. Produkt dostępny jest zarówno dla rolników, jak i pozostałych klientów sektora MSP.

Źródło: PKO Bank Polski

Udostępnij artykuł: