Avira wypuszcza na rynek ‘Avira Antivirus Pro’ dla wszystkich komercyjnych użytkowników. Program oparty jest o najszybszy na świecie silnik antywirusowy.

Bankowość

Każdy komercyjny użytkownik programu otrzyma dostęp do najlepszej współczesnej technologii antywirusowej w ramach takich produktów jak: Avira Protection Cloud, czy Avira URL Cloud Plus. Nowy antywirusowy silnik skanuje z nieznaną dotąd prędkością.

Każdy komercyjny użytkownik programu otrzyma dostęp do najlepszej współczesnej technologii antywirusowej w ramach takich produktów jak: Avira Protection Cloud, czy Avira URL Cloud Plus. Nowy antywirusowy silnik skanuje z nieznaną dotąd prędkością.

Uznana za eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa IT firma Avira wypuściła dziś na rynek program Antivirus Pro, flagowy produkt z oferty przygotowywanej na rok 2015. Program udostępnia użytkownikom najnowocześniejszą technologię antywirusową dostępną obecnie na rynku w ramach takich usług jak: Protection Cloud i Avira URL.

Uaktualnienie oprogramowania do wersji Avira Antivirus Pro odbędzie się automatycznie i nie będzie wymagało od dotychczasowych użytkowników wykonywania żadnych dodatkowych czynności.

Wejście na rynek produktu odbywać się będzie stopniowo. Otrzymają go wszyscy dotychczasowi komercyjni użytkownicy. Avira Antivirus Suite zmieni wtedy nazwę na Avira Antivirus Pro. Użytkownicy programów Internet Security Suite oraz Ultimate Protection Suite od teraz będą mogli cieszyć się wszystkimi korzyściami, płynącymi z ulepszonego AV Pro core. Ulepszenie nie wpłynie na dodatkowe funkcjonalności posiadanego produktu.

Avira oferuje najszybszy silnik antywirusowy w historii

Wraz z wejściem na rynek programu Avira Antivirus Pro, Avira ogłasza, że jego użytkownicy będą od teraz korzystać z najszybszego silnika antywirusowego na rynku.

Produkty z nowej, ulepszonej linii Avira korzystają z xVDF (rozszerzony plik definicji wirusów), co przyspiesza i optymalizuje proces pobierania plików. Korzyści płynące z tych ulepszeń są następujące:

  • System uruchamia się szybciej.
  • Plik definicji wirusów jest mniejszy podczas każdego update’u.
  • Objętość pobieranej VDF jest mniejsza.
  • Antywirus zużywa mniej mocy obliczeniowej urządzenia.

"Podstawowym celem Avira jest ochrona użytkowników przed wirusami, Trojanami, programami szpiegującymi, i szkodliwym oprogramowaniem, którymi internet jest przeniknięty. Stawiamy sobie za cel dostarczać najwyższej jakości, najnowocześniejszych rozwiązań klientom używających naszych antywirusów, czego dowodem jest nieustanne ich ulepszanie i update’owanie."- powiedział Matthias Hildebrand, Avira Antivirus Pro Manager Produktu Avira Antivirus Pro

Źródło: Avira

Udostępnij artykuł: