Aviva przystąpiła do Karty Dużej Rodziny

Finanse i gospodarka

Aviva Życie przystąpiła do ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. 15 kwietnia przedstawiciel ubezpieczyciela podpisał umowę z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, które prowadzi ten program. "Przystępując do Karty Dużej Rodziny przygotowaliśmy dla jej członków, rodzin wielodzietnych, pakiet ubezpieczeń, który oferuje spokój i pewność wsparcia w różnych sytuacjach życiowych" - mówi Adam Uszpolewicz, prezes Avivy.

Od 1 lipca rodzinom z trojgiem lub więcej dzieci Aviva zaproponuje darmowe ubezpieczenie NNW dla każdego dziecka w rodzinie w wieku od 2 lat, gdy przynajmniej jedno z rodziców jest objęte ubezpieczeniem na życie Nowa Perspektywa. Oferuje też 20% zniżkę w składce za ubezpieczenie Bądź Zdrów w wersji rodzinnej, które daje dostęp do lekarzy i diagnostyki w sieci prywatnych przychodni w całej Polsce.

Ubezpieczenie to można zawrzeć jako odrębną umowę lub dołączyć do ubezpieczenia na życie. Składka za ubezpieczenie Bądź Zdrów w wersji rodzinnej jest stała niezależnie od liczby dzieci w rodzinie.

Aviva ma też propozycję dla młodych rodziców – mogą korzystać z bezpłatnej infolinii medycznej w pierwszym roku życia dziecka po rejestracji na stronie mlodzirodzice.pl.

Źródło: PIU

 
Udostępnij artykuł: