Aviva rozpoczyna współpracę z ING Bankiem Śląskim

Z rynku

0013

Od kwietnia Aviva rozpoczęła współpracę z ING Bankiem Śląskim z zakresie bancassurace

Na początek bank zaoferował swoim klientom ubezpieczenie podróżne Avivy. Polisę można kupić online poprzez stronę internetową banku lub bankowość elektroniczną.

Strony planują wkrótce poszerzenie współpracy również w obszarze ubezpieczeń powiązanych z kredytami.

Aviva dołącza do grona naszych strategicznych partnerów w zakresie bancassurance. Jesteśmy przekonani, że rezultatem rozpoczynającej się współpracy będzie dalsze doskonalenie oferty ubezpieczeniowej dla naszych klientów – mówi Katarzyna Stawecka, Dyrektor Banku z ING Banku Śląskiego.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z Bankiem, z którym łączy nas wysoka jakość oferowanych produktów i obsługi klientów. Liczymy na jej dalszy rozwój wykorzystując potencjały obu firm – mówi Andrzej Oślizło, wiceprezes Avivy ds. rozwoju biznesu, członek rady nadzorczej Expandera.

Aviva jest liczącym się uczestnikiem rynku bancassurance. W 2008 roku, jako pierwsza na polskim rynku, powołała – na zasadzie joint venture z Bankiem Zachodnim WBK – towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące produkty klientom banku. W ubiegłym roku nawiązała współpracę z Eurobankiem.

Aviva