Awanse w JLL

Kadry

JLL jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, sklasyfikowaną na liście Fortune 500.

0006

JLL jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, sklasyfikowaną na liście Fortune 500.

JLL zatrudnia ponad 78 000 osób i obsługuje klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Przychód firmy sięga 6,8 mld USD. Na rzecz klientów, JLL zarządza i świadczy usługi dla portfolio obiektów o łącznej powierzchni ok. 409 mln mkw. W 2016 r. firma zrealizowała na całym świecie transakcje o wartości 136 mld USD. LaSalle Investment Management (spółka w ramach grupy), zarządza aktywami o łącznej wartości ok. 58 mld USD. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do odwiedzenia strony www.jll.plFirma doradcza JLL świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości poinformowała o awansach na stanowiska dyrektorskie typu National Director w strukturach konsultingowych firmy w Polsce. Otrzymali je: Joanna Kaczmarek-Walas, Łukasz Mazurczak, Aneta Parzuchowska, Karol Patynowski oraz Agata Zając.

Joanna Kaczmarek Walas awansowała na stanowisko National Director w Dziale Wycen. Jej główny obszar kompetencji to przygotowywanie i koordynowanie wycen nieruchomości z sektora handlowego i analizy portfolio. Ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku Finanse i Bankowość oraz Studia Podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Jest również absolwentką studiów Sheffield Hallam University dotyczących wycen nieruchomości (MSc in Property Appraisal and Management).Łukasz Mazurczak uzyskał awans na stanowisko National Director w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Do jego kluczowych obowiązków należy kierowanie zespołem zarządców i menedżerów technicznych oraz dbałość o podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – Wydziału Gospodarowania Nieruchomościami i Inwestycji.

Aneta Parzuchowska awansowała na stanowisko National Director w Dziale Marketingu i Komunikacji. W JLL odpowiada za opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej, jak również koordynację wspólnych inicjatyw marketingowych firmy w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej.Karol Patynowski awansował na stanowisko National Director w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy. Jako Dyrektor ds. Rynków Regionalnych doradza firmom przy poszukiwaniu i wyborze powierzchni biurowej, rozbudowie i restrukturyzacji portfela lokalizacji, konsolidacjach, relokacjach i renegocjacjach. Jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomowych studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej.Agata Zając uzyskała awans na stanowisko National Director w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych. Odpowiada za analizy uwarunkowań planistycznych, prawnych i technicznych dla danej nieruchomości, tworzenie dokumentacji terenów inwestycyjnych, budowanie bazy danych, a także opracowanie graficzne projektów. Jest absolwentką Gospodarki Przestrzennej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Wycen na Politechnice.

PZ

 
Udostępnij artykuł: