Balon SK banku zwycięża!

Tylko u nas

Wielki sukces SK bank Balloon Team w prestiżowych zawodach Ladie's Cup rozgrywanych podczas Warsteiner Montgolfiade 2014

Wielki sukces SK bank Balloon Team w prestiżowych zawodach Ladie's Cup rozgrywanych podczas Warsteiner Montgolfiade 2014

Załoga SK bank Balloon Team w składzie Agnieszka Sulewska (pilot), Manuela Ackermann (co-pilot) i Christiane Ackermann (nawigator) wystartowała w tegorocznej edycji Lady’s Cup rozgrywanych podczas 24 edycji Warsteiner Montgolfiade 2014 w Warstein w Nadrenii-Westfalii.

Nasza załoga pewnie zwyciężyła zdobywając 1800 pkt (na 2000 możliwych). - Oczywiście, że jestem bardzo zadowolona - powiedziała Agnieszka Sulewska po ogłoszeniu wyników - Była mgła, więc nie było łatwo. Ale zaryzykowałam lecąc, w przeciwieństwie do innych załóg, nisko, nad mgłą. I to był klucz do sukcesu.

SK Bank Balloon Team kierowany przez Agnieszkę Sulewską istnieje zaledwie od miesiąca. Udział w Warsteiner Montgolfiade 2014 jest nie tylko pierwszym startem zespołu w zawodach międzynarodowych, ale pierwszym startem w zawodach w ogóle. To znakomity prognostyk przed kolejnymi startami, których na pewno nie zabraknie. Agnieszka Sulewska planuje również pobić balonem SK banku pobić kobiecy rekord świata w wysokości lotu balonem na ogrzane powietrze.

Źródło: SK bank

 

 

Udostępnij artykuł: