Bank BGŻ BNP Paribas uruchomił platformę dla początkujących przedsiębiorców

Z rynku

Budynek BGŻ BNP PARIBAS

Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z fintechem Findoor uruchomił platformę przechodzenaswoje.pl, przeznaczoną dla osób, które chcą rozpocząć lub właśnie rozpoczęły prowadzenie działalności gospodarczej.

Celem platformy przechodzenaswoje.pl jest przede wszystkim wsparcie osób, które przechodzą na własną działalność gospodarczą #BGŻBNPParibas #firmy #przedsiębiorcy

Platforma jest odpowiedzią na trendy rynkowe i potrzeby klientów, którzy przenoszą się do świata online. Polacy powszechnie robią zakupy przez internet, rezerwują wakacje, natomiast w sferze rozwoju swojego biznesu do tej pory mogli skorzystać głównie z informacji znajdujących się na forach internetowych.

Celem platformy przechodzenaswoje.pl jest przede wszystkim wsparcie osób, które przechodzą na własną działalność gospodarczą oraz umożliwienie im łatwego i szybkiego dostępu do kompleksowych informacji od doświadczonych i zweryfikowanych przez bank ekspertów, podano.

Pomoc już od momentu zakładania firmy 

“Bank BGŻ BNP Paribas wspiera i rozumie przedsiębiorców, w marcu br. wprowadziliśmy ekosystem usług skierowany do nowo powstałych firm. Klienci banku mogą liczyć na pomoc już od momentu zakładania firmy po codzienne sprawy związane z prowadzeniem działalności. Idąc krok dalej, postanowiliśmy stworzyć platformę, która pozwoli na zgromadzenie ekspertów reprezentujących różne dziedziny, którzy w profesjonalny sposób udzielą odpowiedzi na pytania, które często dręczą młodych przedsiębiorców. Co najważniejsze, uzyskanie porady jest całkowicie bezpłatne. Wierzę, że stworzyliśmy unikalne rozwiązanie, które najlepiej zaspokoi potrzeby i oczekiwania początkujących przedsiębiorców. Wiemy, jak ważna jest pomoc, zwłaszcza na początkowym etapie prowadzenia działalności. Jako przedstawiciele banku wspólnie z ekspertami spoza organizacji chcemy przyczynić się do ułatwienia przedsiębiorcom stawiania pierwszych kroków w świecie własnego biznesu” – powiedział dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej w BGŻ BNP Paribas Karol Kamas, cytowany w komunikacie.

Rad udzieli blisko 20 ekspertów

W dniu startu platformy, bank zgromadził blisko 20 ekspertów, którzy reprezentują m.in. takie firmy jak Publicis Media, BNP Paribas Real Estate Poland oraz Elavon, podano również.

Bank BGŻ BNP Paribas jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW. Na koniec 2017 r. jego aktywa wyniosły 72,75 mld zł.

Źródło: ISBnews

 

Udostępnij artykuł: