Bank BPH kosi odsetki na wiosnę

Bankowość

Posiadacze karty kredytowej, którzy zdecydują się zamienić ją na kartę Fair Banku BPH, mogą skorzystać z promocji, dzięki której przez trzy miesiące nie zapłacą odsetek od transakcji bezgotówkowych oraz od przeniesionego zadłużenia.

Posiadacze karty kredytowej, którzy zdecydują się zamienić ją na kartę Fair Banku BPH, mogą skorzystać z promocji, dzięki której przez trzy miesiące nie zapłacą odsetek od transakcji bezgotówkowych oraz od przeniesionego zadłużenia.

W Banku BPH ruszyła promocja "Kosimy odsetki na wiosnę", skierowana do osób posiadających kartę kredytową w innym banku. Klienci, którzy zdecydują się na zamianę dotychczasowej karty na Fair przez 3 miesiące nie zapłacą odsetek od przeniesionego zadłużenia. Oprocentowanie wyniesie 0 proc. i,  co równie ważne, obejmie nie tylko zadłużenie przenoszone z innego banku (minimum 100 zł), ale także wszystkie transakcje bezgotówkowe zrealizowane kartą Fair. Promocja jest skierowana do osób, które nie mają jeszcze otwartego rachunku karty kredytowej w Banku BPH.

W Banku BPH ruszyła promocja "Kosimy odsetki na wiosnę", skierowana do osób posiadających kartę kredytową w innym banku. Klienci, którzy zdecydują się na zamianę dotychczasowej karty na Fair przez 3 miesiące nie zapłacą odsetek od przeniesionego zadłużenia. Oprocentowanie wyniesie 0 proc. i,  co równie ważne, obejmie nie tylko zadłużenie przenoszone z innego banku (minimum 100 zł), ale także wszystkie transakcje bezgotówkowe zrealizowane kartą Fair. Promocja jest skierowana do osób, które nie mają jeszcze otwartego rachunku karty kredytowej w Banku BPH1.

Zwrot za zakupy to nie jedyna korzyść, z jakiej mogą skorzystać posiadacze karty Fair. Klienci mają do wyboru również malejące oprocentowanie transakcji bezgotówkowych bądź zmniejszające się opłaty za korzystanie z karty. Podpisując umowę o kartę można wybrać jedną korzyść, którą raz do roku można bezpłatnie zmienić na inną (kolejne zmiany w ciągu roku są już płatne).

Standardowy okres bezodsetkowy karty Fair wynosi do 54 dni, zatem osoby spłacające całkowitą kwotę zadłużenia po okresie promocji - w terminie wskazanym w zestawieniu transakcji za dany okres rozliczeniowy - również nie zapłacą odsetek od transakcji bezgotówkowych.

Wiosenna promocja Banku BPH potrwa do 14 czerwca. Wniosek o kartę Fair na promocyjnych warunkach można złożyć w oddziałach i placówkach partnerskich  Banku BPH na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem bankowej infolinii (801 406 406).

1. Wyliczenia reprezentatywne w ramach promocji "Kosimy odsetki" na 18.02.2015 r.: zmienne oprocentowanie limitu kredytu wykorzystanego na transakcje bezgotówkowe w pierwszych trzech miesiącach umowy wynosi 0%, a po tym okresie 11,7%, całkowita kwota limitu kredytu 2975 zł, całkowity koszt kredytu 343,68 zł, w tym odsetki 223,68 zł oraz prowizje za udostępnienie limitu kredytu i obsługę karty plastikowej 120 zł (12 miesięcy x 10 zł). Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 13,89% została wyliczona przy założeniu, że limit kredytu udzielany jest na dwunastomiesięczny okres trwania umowy i spłacany jest w wysokości minimalnej wymaganej miesięcznej spłaty (z wyjątkiem ostatniej płatności, która pokrywa kapitał pozostający do spłaty, odsetki oraz prowizję za udostępnienie limitu kredytu i obsługę karty plastikowej). Całkowita kwota do zapłaty wynosi 3318,41 zł, a wysokość minimalnej wymaganej miesięcznej spłaty wynosi 4% salda zadłużenia, nie mniej niż 30 zł + ewentualne opłaty i prowizje. Bank uzależnia przyznanie limitu kredytu oraz jego wysokość od oceny zdolności kredytowej Kredytobiorcy. ewentualne opłaty i prowizje. Bank uzależnia przyznanie limitu kredytu oraz jego wysokość od oceny zdolności kredytowej Kredytobiorcy.

Źródło: Bank BPH

Udostępnij artykuł: