Bank BPH na niepogodę! Promocja dla użytkowników kart do konta Maestro® lub MasterCard® Debit Gold

Bankowość

Bank BPH przygotował promocję "Bank BPH na niepogodę" skierowaną do Klientów korzystających z kart do kont Maestro lub MasterCard Debit Gold. Promocja trwa od 24 października do 30 listopada 2011 r.

Klienci, którzy w okresie trwania promocji zapłacą w punktach handlowo-usługowych na terenie Polski kartą Maestro lub MasterCard Debit Gold minimum cztery razy oraz zachowają wydruki z terminali transakcyjnych, mogą odebrać jedną z jesiennych nagród: parasol, ciepły pled lub kubek termiczny.

Następnie do 1 grudnia 2011 r. (decyduje data stempla pocztowego) należy przesłać wypełniony formularz zamówienia nagrody wraz z potwierdzeniami transakcji pod adres wskazany na stronie konkursu. Każdy uczestnik może brać udział w promocji wielokrotnie i dokonać dowolnej liczby zgłoszeń, przy czym na jeden formularz może przypadać maksymalnie 12 potwierdzeń transakcji. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które mieszkają w Polsce.

Bank BPH przygotował dla swoich Klientów 6000 nagród. Promocja trwa od 24 października do 30 listopada 2011 roku, może się jednak zakończyć wcześniej, jeśli pula nagród zostanie wyczerpana.

Więcej informacji o promocji, regulamin oraz formularz zamówienia nagrody znajdują się na stronie www.kolekcja.bph.pl.

Udostępnij artykuł: