Bank BPH zwróci 3 proc. miesięcznie

Bankowość

Osoby, które założą w Banku BPH rachunek Lubię to! Konto mogą otrzymywać przez cały rok zwrot 3 proc. wydatków miesięcznie - maksymalnie 50 zł - za zakupy kartą.

Osoby, które założą w Banku BPH rachunek Lubię to! Konto mogą otrzymywać przez cały rok zwrot 3 proc. wydatków miesięcznie - maksymalnie 50 zł - za zakupy kartą.

W Banku BPH ruszyła promocja Lubię to! Konto. Osoby, które nie posiadały od początku roku rachunku w tym banku i zdecydują się na otwarcie Lubię to! Konto wraz z kartą płatniczą - przez rok otrzymają zwrot 3 proc. wydatków za zakupy kartą, do kwoty 50 zł miesięcznie.

Lubię to! Konto prowadzone jest przez Bank BPH bezpłatnie. Posiadacze rachunku nie płacą też za przelewy krajowe realizowane przez Internet, zlecenia stałe spłat kredytów w Banku BPH czy doładowania telefonów komórkowych. W ramach obsługi przez Internet mają ponadto możliwość zintegrowania - pod jednym hasłem - rachunku osobistego z rachunkiem brokerskim Biura Maklerskiego Banku BPH i rachunkiem funduszy inwestycyjnych BPH TFI. Lubię to! Konto jest też dostępne w systemie bankowości mobilnej w wersji na smartfony i tablety.

Do konta bank dodaje do wyboru kartę debetową Visa z funkcją płatności zbliżeniowych payWave lub MasterCard Paypass, które umożliwiają wypłatę gotówki z bankomatów na terenie całej Polski bez opłat.

Na warunkach promocyjnych rachunek można zakładać do końca czerwca tego roku w oddziałach Banku BPH na terenie całego kraju. Wniosek o otwarcie konta można też złożyć przez stronę internetową banku oraz infolinię.

Lubię to! Konto zajęło 1. miejsce w ubiegłorocznym rankingu kont internetowych opracowanym przez portal Bankier.pl.

Źródło: Bank BPH

Udostępnij artykuł: