Bank BPS udostępnił klientom angielską wersję e25

Z rynku

Bank zaprojektował system bankowości internetowej, tak aby odpowiadał potrzebom wszystkich Klientów oraz ułatwiał codzienne transakcje i rozliczenia. Wyboru odpowiedniego języka można dokonać na stronie do logowania (https://www.e25.pl/) w prawym górnym rogu, klikając w odpowiedni odnośnik.

Na stronie internetowej Banku BPS zostały także udostępnione materiały informacyjne poświęcone systemowi bankowości internetowej e25 w angielskiej wersji językowej. Pod adresem: http://www.bankbps.pl/en/internet-banking Klienci znajdą przetłumaczony na język angielski opis systemu e25 oraz jego funkcjonalności, zasady bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej i mobilnej oraz podręcznik użytkownika.

– Zależało nam na zapewnieniu Klientom komfortu korzystania z systemu bankowości internetowej e25, szczególnie obcokrajowcom, którzy nie posługują się językiem polskim. Misją Banku BPS jest tworzenie przyjaznego świata finansów, dlatego staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. W angielskiej wersji językowej przygotowana została część systemu zarówno dla klienta detalicznego, jak i firmowego – Daria Pawęda, Dyrektor Bankowości Internetowej i Mobilnej Banku BPS.

Źródło: Bank Polskiej Spółdzielczości

Udostępnij artykuł: