Bank i klient: Departament kadr – luty 2010

BANK 2010/03

Komisja Nadzoru Finansowego na posiedzeniu 23 lutego br., wyraziła zgodę na powołanie Małgorzaty Kołakowskiej na prezesa ING Banku Śląskiego. Wcześniej, jako wiceprezes, odpowiadała za obszar dużych korporacji i instytucji finansowych oraz rynków finansowych.

Małgorzata Kołakowska 

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w ING Bank NV/Oddział w Warszawie (w latach 1993-1996). Po kilkuletniej przerwie, w trakcie której zajmowała stanowisko dyrektora finansowego w McDonald’s Polska oraz dyrektora na Polskę i kraje bałtyckie w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju, powróciła do ING Banku Śląskiego. Od października 2006 r. nadzorowała obszar dużych korporacji i instytucji finansowych na stanowisku dyrektora banku. 1 lipca 2008 r. objęła stanowisko wiceprezesa zarządu. Pełniła też funkcję członka Rady Nadzorczej Banku Gospodarki Żywnościowej SA, Funduszu Emerytalnego Winterthur (obecnie AXA) oraz Kredobanku na Ukrainie. Jest przewodniczącą Rady Nadzorczej ING Banku Hipotecznego SA oraz wiceprzewodniczącą Rady Nadzorczej ING Securities SA.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: