Bank i klient: Departament kadr – marzec 2010

BANK 2010/04

Lidia Jabłonowska-Luba Dotychczasowa wiceprezes Kredyt Banku odpowiedzialna za Pion Finansów i Ryzyka przyjęła propozycję Grupy KBC objęcia stanowiska w Centrali KBC w Brukseli. Rozpoczęła tam pełnienie obowiązków Senior General Manager Value and Risk Management KBC Group. Będzie raportować bezpośrednio do członka Zarządu Grupy KBC odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

W latach 1994-2001 pełniła funkcję wiceprezesa Schroder Salomon Smith Barney Polska, odpowiedzialnego za fuzje, przejęcia i prywatyzacje. W 2002 r. objęła stanowisko dyrektora zarządzającego w Pionie Instytucji Finansowych i Sektora Publicznego Banku Handlowego w Warszawie SA – odpowiadała za marketing i zarządzanie ryzykiem dla banków, firm ubezpieczeniowych, funduszy emerytalnych i inwestycyjnych oraz instytucji sektora publicznego. Od listopada 2003 do marca 2008 r. była członkiem zarządu i szefem Pionu Finansowego w Banku Handlowym w Warszawie SA. Zajmowała się finansami banku po stronie regulacyjnej oraz zarządczej, a także zarządzaniem ryzykiem operacyjnym, zarządzaniem kapitałem oraz wdrożeniem Nowej Umowy Kapitałowej. W kwietniu 2008 r. dołączyła do Grupy KBC jako wiceprezes zarządu Kredyt Banku nadzorująca Pion Finansów i Ryzyka.

[alebankmodule origin="sms-dostep" ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: