Bank i Klient: Zerowy poziom missellingu…

BANK 2017/06

Z Arturem Nowak-Gocławskim, założycielem i członkiem zarządu ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych, rozmawiał Sławomir Dolecki.

Z Arturem Nowak-Gocławskim, założycielem i członkiem zarządu ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych, rozmawiał Sławomir Dolecki.

Z badań przeprowadzonych w ramach projektu „Nienieodpowiedzialni. pl” przez Maison& Partners wynika, że Polacy nie ufają bankom jako instytucjom i nie ufają finansistom.

– Niestety, wiemy o tym od dawna i wyniki tych badań nie były zbyt wielkim zaskoczeniem, choć muszę przyznać, że liczyłem na to, iż od poprzedniego badania wyniki będą nieco lepsze. Podobne badanie zleciliśmy w roku 2014 i w stosunku do niego można powiedzieć, że postrzeganie instytucji finansowych jest lepsze. Nie zmienia to jednak faktu, że branża finansowa ma problem z zaufaniem, a naszymi badaniami chcieliśmy w naukowy sposób potwierdzić rzeczywistość, która dla większości nie jest tajemnicą.

Z czego wynika ten brak zaufania?

 – To m....

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: