Bank Pekao: 4 proc. na Koncie Oszczędnościowym

Z rynku

W Banku Pekao S.A. od 20 maja wzrosło z 3,5 proc. do 4 proc. promocyjne oprocentowanie na Kontach Oszczędnościowych dla nowych klientów. 4 proc. będzie naliczane przez 6 miesięcy od otwarcia Konta Oszczędnościowego.

Szyld Banku Pekao
Fot. stock.adobe.com/Robson90

W Banku Pekao S.A. od 20 maja wzrosło z 3,5 proc. do 4 proc. promocyjne oprocentowanie na Kontach Oszczędnościowych dla nowych klientów. 4 proc. będzie naliczane przez 6 miesięcy od otwarcia Konta Oszczędnościowego.

Jest to kolejna zmiana w ofercie depozytowej Pekao. Z podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym skorzystają nowi klienci Banku Pekao, którzy mogą ulokować na takim koncie z atrakcyjnym oprocentowaniem nawet do 400 tys. zł. Bank podjął również decyzję o podwyższeniu od 20 maja oprocentowania do 4 proc. na wszystkich kontach oszczędnościowych otwartych przez nowych klientów, którzy przystąpili do poprzedniej promocji na 3,5 proc. w okresie od 28 kwietnia do 19 maja włącznie.

Oferta dla nowych klientów

– Po serii ostatnich podwyżek oprocentowania, dotyczących głównie lokat terminowych dla naszych klientów, tym razem podjęliśmy decyzję o zwiększeniu atrakcyjności oferty depozytowej dla całkowicie nowych klientów, którzy dopiero rozpoczynają współpracę z naszym bankiem. Sztandarową ofertą Banku Pekao dla nowych klientów są Konta Oszczędnościowe, na których oferujemy atrakcyjne oprocentowanie 4 proc. w skali roku na 6 miesięcy, nawet do 400 tys. zł. Co więcej przelewy z Kont Oszczędnościowych w Pekao są bezpłatne bez limitu w aplikacji PeoPay, co w połączeniu z 4 proc. na 6 miesięcy mocno nas wyróżnia na rynku – podkreśla Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Jak skorzystać z oferty?

Z oferty można skorzystać w bardzo prosty i szybki sposób, otwierając konto  online lub w oddziałach Banku Pekao w całej Polsce. Otwarcie konta na selfie jest tym prostsze, że wystarczy ściągnąć na komórkę aplikację PeoPay i od razu założyć bezpłatne Konto Przekorzystne wraz z Kontem Oszczędnościowym. . Dodatkowo  nowy klient może zyskać oprócz 4 proc. na Koncie Oszczędnościowym także 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego online w trwającej do 30 czerwca promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł”.

Czytaj także: Bank Pekao podwyższył stawki oprocentowania lokat do 6 proc. >>>

Poniżej przedstawiamy szczegóły nowej oferty. Oprocentowanie jest podane w skali roku.

ProduktOprocentowanie
Konta Oszczędnościowe – promocja  dostępna od 20 maja do 31 lipca br. w bankowości mobilnej PeoPay, internetowej Pekao24 oraz w oddziałach. Oferta dla nowych klientów.4,0% na 6 miesięcy do 400 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Premium4,0% na 6 miesięcy do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym
Źródło: Bank Pekao SA
Udostępnij artykuł: