Bank Pekao: konto firmowe na selfie i nawet 1000 zł premii dla przedsiębiorców

Z rynku

Bank Pekao wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów w bieżącej sytuacji i aktywnie zachęca do zdalnego bankowania, bez wychodzenia z domu. Bankowość elektroniczna i mobilna są w tej chwili najbezpieczniejszym sposobem na codzienne korzystanie z usług banków. Mikroprzedsiębiorcy w Pekao mogą na tym zyskać – nowym klientom aktywnie korzystającym ze zdalnych kanałów obsługi, bank proponuje nawet 1000 zł premii.

Bank Pekao S.A. - Logo
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)

Bank Pekao wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów w bieżącej sytuacji i aktywnie zachęca do zdalnego bankowania, bez wychodzenia z domu. Bankowość elektroniczna i mobilna są w tej chwili najbezpieczniejszym sposobem na codzienne korzystanie z usług banków. Mikroprzedsiębiorcy w Pekao mogą na tym zyskać – nowym klientom aktywnie korzystającym ze zdalnych kanałów obsługi, bank proponuje nawet 1000 zł premii.

.@BankPekaoSA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów w bieżącej sytuacji i aktywnie zachęca do zdalnego bankowania #BankPekao #Pekao

Pekao jako pierwszy w Polsce wprowadził możliwość założenia konta całkowicie zdalnie. Popularne „konto na selfie” mogą utworzyć również przedsiębiorcy. Usługa jest dostępna on-line 24 godziny na dobę. Wystarczy jedynie dowód osobisty, komputer lub smartfon oraz dostęp do Internetu. 

Cały proces jest intuicyjny i prosty, a jego przejście nie powinno zająć więcej niż 10 minut. W czasie zakładania konta, klient może zdecydować się także na poszerzenie oferty o dodatkowe produkty, takie jak karty do rachunku z wizerunkiem, rachunki pomocnicze i walutowe, czy aplikację mobilną PeoPay. Zawarcie umowy odbywa się zdalnie po wysłaniu wniosku on-line. Do potwierdzenia tożsamości wystarczy przesłać zdjęcie swoje oraz dowodu osobistego.

Czytaj także: W Banku Pekao przedsiębiorcy założą konto firmowe całkowicie zdalnie >>>

Mikroprzedsiębiorcy, którzy zdalnie założą konto firmowe i będą aktywnie korzystać z produktów bankowych, mogą skorzystać z promocji „1000 zł premii dla firm”, w ramach której otrzymają nawet 1000 zł zwrotu na konto.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać pieniądze?

Pierwsze 300 zł zostanie dodane do salda klienta za założenie Konta Przekorzystnego Biznes za pomocą strony internetowej Banku Pekao lub aplikacji PeoPay. Aby otrzymać nagrodę należy spełnić trzy warunki – wykonać przelewy do ZUS na kwotę min. 100 zł w trzech dowolnych miesiącach w ciągu pół roku od utworzenia rachunku, dokonać minimum jednej transakcji na kwotę min. 100 zł kartą Mastercard wydaną do nowo otwartego konta i jeden przelew w wysokości min. 100 zł inny niż do ZUS za pomocą bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikacji PeoPay w ciągu trzech miesięcy od otwarcia rachunku.

Kolejne 200 zł klient otrzyma za podpisanie umowy o terminal płatniczy. Wystarczy, że przyjmie w nim, przez trzy kolejne miesiące od otwarcia rachunku, płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Czytaj także: Bank Pekao: nowa strona logowania do bankowości elektronicznej >>>

Następne 300 zł zostanie dodane do salda klienta za skorzystanie z oferty kredytu, pożyczki lub karty kredytowej Mastercard. Wystarczy, że w terminie do sześciu miesięcy od otwarcia rachunku, weźmie kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową na kwotę minimum 20 000 zł.

Ostatnie 200 zł klient może zyskać za transakcję walutową. Wystarczy, że w ciągu trzech miesięcy od utworzenia konta, dokona wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Pekao na równowartość min. 20 000 zł.

Z promocji mogą skorzystać osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które nie posiadały rachunku firmowego w Pekao w okresie od 1.04.2019 r. do 31.03.2020 r., podpiszą z bankiem umowę o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm oraz kartę debetową Mastercard do rachunku, a także wyrażą zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących banku i podmiotów współpracujących oraz zaakceptują regulamin promocji. Akcja „1000 zł premii dla firm” trwa do 30 czerwca 2020 r.

Tarcza Finansowa PFR

Pekao proponuje mikrofirmom jeszcze więcej. Bank umożliwia przedsiębiorcom skorzystanie z programu pomocowego skierowanego do firm, które ucierpiały wskutek pandemii koronawirusa. W bankowości internetowej mogą złożyć wniosek o subwencję finansową w ramach programu Tarcza Finansowa PFR dla Firm i Pracowników na wsparcie swojej działalności. Warunkiem zgłoszenia się do programu jest odnotowanie spadku przychodów ze sprzedaży o co najmniej 25 proc. w dowolnym miesiącu po 1 lutego w porównaniu do poprzedniego miesiąca bądź analogicznego miesiąca ubiegłego roku.

W ramach Tarczy Finansowej PFR do mikrofirm trafi 25 mld zł.

Źródło: Bank Pekao SA
Udostępnij artykuł: