Bank Pekao pomaga studentom rozwijać kompetencje na internetowej platformie edukacyjnej OK, GO!

Z rynku

Bank Pekao S.A. i ICAN Institute w ramach współpracy oferują studentom dostęp do szerokiej oferty edukacyjnej w unikatowym programie rozwoju online. Młodzi klienci Pekao na platformie OK, GO! mogą pogłębiać swoją wiedzę w sześciu obszarach tematycznych, uzyskać dostęp do materiałów z zakresu zarządzania i marketingu czy otrzymać certyfikat ICAN Institute i Banku Pekao.

Bank Pekao S.A. - Logo
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)

Bank Pekao S.A. i ICAN Institute w ramach współpracy oferują studentom dostęp do szerokiej oferty edukacyjnej w unikatowym programie rozwoju online. Młodzi klienci Pekao na platformie OK, GO! mogą pogłębiać swoją wiedzę w sześciu obszarach tematycznych, uzyskać dostęp do materiałów z zakresu zarządzania i marketingu czy otrzymać certyfikat ICAN Institute i Banku Pekao.

Rozwijanie umiejętności oraz pogłębianie wiedzy, to niezbędne elementy rozwoju osobistego oraz zawodowego, a inwestycja w siebie spłaca się w następnych latach. Dlatego Pekao we współpracy z ICAN Institute zaprasza wszystkich studentów do skorzystania z platformy edukacyjnej OK, GO!, na której mogą oni podwyższać swoje kompetencje. Czeka na nich dostęp do bazy wiedzy ekspertów Banku Pekao i ICAN Institute, w tym studium przypadków „ICAN Management Review”, 3-miesięczna prenumerata cyfrowa „ICAN Business Insight” i nieograniczony wgląd do dodatkowych materiałów edukacyjnych. 

30 modułów szkoleniowych w sześciu obszarach tematycznych

Ponadto zainteresowani rozwojem studenci mogą wybrać jeden z 30 modułów szkoleniowych w sześciu obszarach tematycznych: biznes i finanse, efektywność osobista, marketing i sprzedaż, zarządzanie, przywództwo, strategia. Po zakończeniu modułu otrzymają prestiżowy certyfikat ICAN Institute i Banku Pekao. Na każde kolejne szkolenie dostaną 75 proc. zniżki.

W Pekao doskonale wiemy, że najlepszą inwestycją w życiu każdego człowieka jest inwestycja w siebie.

–  Ciągłe pogłębianie swojej wiedzy oraz umiejętności procentuje przez całe życie. Jednak nie każdy student może pozwolić sobie na zdobycie wartościowych materiałów do nauki, a dostęp do bazy wiedzy dostępnej dla menedżerów jest często poza ich zasięgiem. Dlatego zdecydowaliśmy się wspomóc ich w rozwoju i osiąganiu życiowych celów za pomocą platformy edukacyjnej OK, GO! – mówi Tomasz Molenda, dyrektor biura Zarządzania Segmentem Klientów Detalicznych z Banku Pekao S.A. 

Czytaj także: Bank Pekao: PeoPay KIDS z tytułem „Innowacji miesiąca” >>>

Pomoc studentom jest szczególnie ważna teraz, kiedy branże, w których większość znajdowała zatrudnienie, są zamknięte lub zmniejszyły zatrudnienie przez kryzys wywołany pandemią COVID-19. Według wyników badań z lipca 2020 roku, przeprowadzonych na zlecenie Warszawskiego Instytutu Bankowości, aż 54 proc. ankietowanych osób w wieku 18 – 24 lata wskazała, że w ciągu ostatnich trzech miesięcy ich sytuacja materialna pogorszyła się. 

Jak dołączyć do programu OK, GO!?

  • Należy otworzyć Konto Przekorzystne dla młodych poniżej 26. roku życia i odebrać kod dostępu do programu via SMS.
  • Zarejestrować się w programie OK, GO! na stronie myican.pl/pekaogo.
  • Wybrać moduł szkoleniowy i zdobywać wiedzę od ekspertów Banku Pekao S.A. i ICAN Institute.

W Banku Pekao Konto Przekorzystne dla młodych, karta płatnicza oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo bezpłatne do 26. roku życia.

ICAN Institute, partner programu OK, GO!, od ponad 20 lat realizuje misję wspierania polskich przedsiębiorców i menedżerów, dostarczając im wiedzę w zakresie m.in. strategii, przywództwa, zarządzania i sprzedaży. 

Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku.

Źródło: Bank Pekao SA
Udostępnij artykuł: