Bank Pekao: pożyczka w koncie na niespodziewane wydatki

Z rynku

Bank Pekao S.A. - Logo
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)

Bank Pekao S.A. przygotował nową ofertę dla swoich klientów. Osoby posiadające w banku rachunek mogą skorzystać z pożyczki w koncie z odroczoną opłatą za jej udzielenie. Opłata zostanie pobrana dopiero po pierwszym skorzystaniu z limitu. Jeśli klient z niego nie skorzysta, nie poniesie żadnych kosztów.

Osoby posiadające w @BankPekaoSA rachunek mogą skorzystać z #pożyczki w koncie z odroczoną opłatą za jej udzielenie #BankPekao #Pekao

Elastyczny limit w rachunku Banku Pekao sprawia, że pieniądze są zawsze pod ręką. Dzięki temu klientów banku już nigdy nie zaskoczą niespodziewane wydatki. Mogą sami zdecydować, w którym momencie skorzystają ze środków. Spłata wykorzystanej puli pieniędzy z limitu odbywa się samoczynnie – w momencie wpływu na konto. Dostępny limit odnawia się wówczas automatycznie i można korzystać z niego dalej. Co ważne, jeśli klient nie korzysta z przyznanego limitu, nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Odsetki naliczane są jedynie od kwoty, z której klient skorzysta i tylko przez tyle dni, ile klient jest zadłużony.

Przyznana kwota może być równowartością trzech miesięcznych pensji

Z dostępnych pieniędzy można skorzystać w dowolnej chwili i przeznaczyć je na dowolny cel. Limit działa jak zwiększenie środków dostępnych na rachunku, dzięki czemu pieniądze zawsze będą dostępne, gdy tylko będą potrzebne.

To wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla każdego, kto chce być spokojny o swoje finanse.

– W życiu zdarzają się chwile, gdy niespodziewane wydatki mogą nas zaskoczyć. Dlatego wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i specjalnie dla nich uruchomiliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której takie sytuacje już się nie powtórzą – mówi Wojciech Werochowski, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Czytaj także: Nowa karta Banku Pekao: tańsze zakupy w zagranicznych sklepach internetowych >>>

Pożyczkę w koncie można uruchomić podczas wizyty w oddziale banku lub w czasie rozmowy telefonicznej z doradcą z placówki lub konsultantem infolinii. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty do 18 października 2020 roku nie poniosą żadnych kosztów z tytułu uruchomienia limitu do czasu pierwszego skorzystania z pożyczki.

Z oferty może skorzystać każdy klient Banku Pekao, posiadający otwarty rachunek, na który regularnie wpływają dochody. Klient, który dopiero zakłada konto w Banku Pekao, może zawnioskować o uruchomienie limitu w koncie na podstawie historii rachunku z innego banku.

Źródło: Bank Pekao SA
Udostępnij artykuł: