Bank Pekao udostępnił płatności zbliżeniowe Garmin Pay i Fitbit Pay

Z rynku

Bank Pekao udostępnił płatności zbliżeniowe Garmin Pay i Fitbit Pay, podał bank. Opcja płacenia zegarkiem jest możliwa po podłączeniu karty Mastercard Banku Pekao.

Bank Pekao S.A. - Logo
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)

Bank Pekao udostępnił płatności zbliżeniowe Garmin Pay i Fitbit Pay, podał bank. Opcja płacenia zegarkiem jest możliwa po podłączeniu karty Mastercard Banku Pekao.

Opcja płacenia zegarkiem jest możliwa po podłączeniu karty #Mastercard Banku #Pekao #BankPekao @BankPekaoSA

W obu przypadkach wymagane jest zainstalowanie specjalnej aplikacji (Garmin Connect lub Fitbit) na telefonie – są one dostępne w Google Play bądź App Store. Po instalacji należy połączyć z nią zegarek i dodać kartę, za pomocą której będzie można korzystać z opcji płacenia zegarkiem. Dodana karta będzie widoczna zarówno na ekranie telefonu, jak i zegarka.

Kolejne nowoczesne rozwiązanie płatnicze w Banku Pekao

"Płatności zbliżeniowe zegarkami to kolejne nowoczesne rozwiązanie płatnicze, które oferujemy. Korzystający z usług Pekao mogą od dawna dokonywać płatności za pomocą smartfona z aplikacją PeoPay, a także od ponad roku z Apple Pay. Jesteśmy jednym z liderów technologicznych wśród banków w Polsce i dokładamy wszelkich starań, aby stale oferować nowoczesne i wygodne płatności dla naszych klientów" - powiedział dyrektor departamentu innowacji i płatności w Banku Pekao Bartosz Zborowski, cytowany w komunikacie.Czytaj także: W Banku Pekao założysz konto “na selfie” >>>

Bank Pekao jest częścią grupy PZU - największej grupy finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1998 roku bank obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie - notowany w ramach indeksu WIG20, należy do grona pięciu największych spółek polskiej giełdy.
Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: